شماره تماس وکیل ملکی تهران
فهرست مطالب

شماره تماس وکیل ملکی

در سال 1401 تیم حقوقی وکیل پرس سعی دارد در کنار ارائه خدمات حقوقی خانواده، کیفری و … به موضوع ملکی نیز به صورت کاملا تخصصی بپردازد حال این روزها افراد زیادی در فضای اینترنت به دنبال شماره تماس وکیل ملکی می باشند. جای نگرانی نیست چرا که وکیل پرس در هر لحظه از طریق کانال های مختلف در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

طرح دعوی پرونده های ملکی بر خلاف سایر موضوعات حقوقی به حدی تخصصی بوده که نیازمند آن می باشد که شما به عنوان مطرح کننده دعوی باید بدانید که حوزه دعوی شما در حیطه مسائل حقوقی بوده یا کیفری و سپس با توجه به این امر در مرجع صالح اقدام بنمایید تا به دلیل عدم صلاحیت ذاتی و یا محلی نسبت به دعوی شما قرار رد صادر گردد.

دعوی ملکی از جمله دعاوی پیچیده در حوزه اموال و مالکیت بوده که پیگیری و به نتیجه رساندن آن نیازمند به فرد با تجربه و زبده ای می باشد که بتواند این سیر طولانی را برای شما طی کند و با بهترین راه کارها مسیر دشوار را برای شما آسان سازد.

بیایید با یک مثال یکم از اهمیت وکیل ملکی با یکدیگر صحبت کنیم :

فرض کنید شخصی غاصبانه و بدون داشتن مجوز قانونی وارد ملک شما شده و شما خواستار آن هستید که او را هر چه سریعتر از ملک خود بیرون کنید و در اینجا نیازمند حکم قانونی بودید که باید از دادگاه با طرح دعوی رفع تصرف بخواهید  اما در اینجا برای اینکه دعوی شما مورد استماع قرار بگیرد باید بررسی شود که این رفع تصرف باید از دادگاه حقوقی خواسته شود یا کیفری چون هر کدام اینها شرایط خاصی داشته اند و شما نمی توانید به اختیار هر یک از این مراجع را انتخاب کنید. خوب در اینجا وکیل ملکی که آشنایی کامل با دعاوی ثلاث سه گانه تصرف داشته تمامی موازین قانونی لازمه را که شما باید بدانید در اختیارتان گذاشته است و حتی شما توانسته اید انجام کلیه امور حقوقی لازمه که برای طرح دعوی نیاز بوده را به او بسپارید تا بتواند در اسرع وقت آن را در مرجع صالح قضایی پیگیری کند.

در این راستا تیم حقوقی وکیل پرس تصمیم بر آن گرفته که بهترین وکلای ملکی را که تخصص کافی در این زمینه داشته اند را به شما معرفی کند که از دو طریق این امکان را برای شما فراهم آورده است تا به هر روشی که برای شما مقدور و آسان تر بوده نسبت به انتخاب وکیل خودتان، پس اگر بخواهیم در یک دید کلی یک تعریفی از بهترین وکیل ملکی بکنیم باید بگوییم وکیل ملکی کسی است که 2 ویژگی مهم داشته باشد.

آشنایی کامل به قوانین ثبت اسناد و املاک داشته باشد چرا که موضوعات ملکی ارتباط با اموال غیر منقول داشته که شخص نسبت به آن حق مالکیتی داشته که هم اکنون آن حق به عللی مورد تضییع قرار گرفته و شخصی با اعمال غیر قانونی آن را از تصرف مالکانه مالک خارج ساخته است و هم اکنون باید از آن رفع تصرف شود اما صرف این امر به تنهایی کافی نبوده بلکه منوط به آن است که این وکیل مهارت و تخصص آن را داشته باشد که بتواند با بهره برداری از علم خود نسبت به مسائل حقوقی بهترین راه کار که پرونده شما را به بهترین وجه ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برساند و تمامی ترفندهای حقوقی که به پیروزی پرونده شما کمک می کند را به کار ببرد
پس نیاز داشتن وکیل ملکی را با این تفاسیر متوجه شدیم ولی اما چگونه به بهترین وکیل ملکی دسترسی پیدا کنیم ؟

در اینجا وکیل پرس تمامی تلاش خود را به کار گرفته که بهترین خدمات را به شما ارائه بدهد تا بدون داشتن هیچ دغدغه ای بتوانید بهترین نتیجه را از پرونده خویش بگیرید.

راه های ارتباطی با وکیل پرس

شماره تماس دفتر موسسه : 02126705209
شماره تماس از طریق چت واتس اپ  : 09101413904
درج سوالات از طریق ارسال پیام به ایمیل موسسه
ارسال سوالات به قسمت دایرکت اینستاگرام وکیل پرس
مشاوره حقوقی از طریق مراجعه مستقیم به موسسه وکیل پرس به آدرس

پس ما به دو طریق این راه ارتباطی را برای شما فراهم آورده ایم تا شما بتوانید به انتخاب خود بهترین راه ارتباطی را که برایتان فراهم بوده را انتخاب کنید

 

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به وکیل تخلیه ملک در تهران دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

 

 

نویسنده: خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

 

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید