انواع مشاوره حقوقی با وکلای وکیل پرس

وکیل پرس چگونه می تواند به شما کمک کند؟ با انواع مشاوره حقوقی توسط بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران آشنا شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین

happy-boy-looking-up-while-talking-phone_1149-1215

مشاوره حقوقی تلفنی

گروه وکلای وکیل پرس این امکان را فراهم کرده اند تا شما عزیزان در هر کجای ایران که هستید، با ما تماس گرفته و سوالات حقوقی خود را در زمینه های مختلف از مشاوران حقوقی و وکلای ما بپرسید. مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. سوالات خود را از ما بپرسید.

برای مشاوره حقوقی تلفنی در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن 26705209-021 و پس از ساعت اداری با شماره تلفن 09101413904 تماس حاصل فرمایید. مشاوره حقوقی تلفنی در تمام روزهای هفته ارائه می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی حضوری با تیم وکلای وکیل پرس

نیاز به مشاوره حقوقی حضوری دارید؟ وکلای وکیل پرس آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی حضوری به شما هستند. در هر جلسه مشاوره حقوقی حضوری، شما یک بار هزینه مشاوره حقوقی را پرداخت می کنید اما از مشاوره چندین وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه سوال شما تخصص دارند، بهره مند خواهید شد.

برای بهره مندی از جلسات مشاوره حقوقی حضوری با ما تماس گرفته و زمانی را معین کنید.

انواع مشاوره حقوقی با وکلای وکیل پرس

وکیل پرس چگونه می تواند به شما کمک کند؟ با انواع مشاوره حقوقی توسط بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران آشنا شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی تلفنی

برای مشاوره حقوقی تلفنی در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن 2670529-021  و پس از ساعت اداری با شماره تلفن 09101413904 تماس حاصل فرمایید. مشاوره حقوقی تلفنی در تمام روزهای هفته ارائه می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی حضوری

نیاز به مشاوره حقوقی حضوری دارید؟ وکلای وکیل پرس آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی حضوری به شما هستند. در هر جلسه مشاوره حقوقی حضوری، شما یک بار هزینه مشاوره حقوقی را پرداخت می کنید اما از مشاوره چندین وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه سوال شما تخصص دارند، بهره مند خواهید شد.

برای بهره مندی از جلسات مشاوره حقوقی حضوری با ما تماس گرفته و زمانی را معین کنید.

مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی وکیل پرس

مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی گروه وکلای وکیل پرس ، به صور مختلف از جمله مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی حضوری امکان پذیر می باشد. وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس، دارای کادر تخصصی در تمامی دعاوی حقوقی ،کیفری ،ثبتی، خانواده ،تعزیرات ، دعاوی روابط کار و کارگر ،دعاوی ملکی  و…. می باشد.

هر کدام از وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس در یکی از زمینه های تخصصی حقوقی ،ارائه مشاوره  حقوقی را به صورت مشاوره تلفنی رایگان ومشاوره انلاین رایگان عهده دار شده اند. از آنجایی که علم حقوق علمی وسیع و پیچیده است و یک وکیل یا مشاوره حقوقی این امکان را ندارد که در تمامی دعاوی بتواند به صورت تخصصی اظهارنظر نماید.

گروه وکلای وکیل پرس این امکان را فراهم آورده است که گروهی از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص را در زمینه های مختلف حقوقی گرد هم آیند، تا هر کدام به صورت تخصصی عهده دار پذیرش دعاوی و پرونده های مربوط به حرفه خود گردند. همچنین این امکان  نیز فراهم می باشد تا با برقراری تماس تلفنی بتوان با وکیل تلفنی رایگان ارتباط برقرار نمود. و چنانچه نیاز به مشاوره حضوری باشد با هماهنگی قبلی به دفتر حقوقی وکیل پرس مراجعه نمود.

ذکر این نکته لازم است که ،در اکثر  مشاوره های حضوری مراجعه کننده ،با جمعی از وکلا  و مشاوران حقوقی ،مشاوره می نماید و همینطور وکلا و مشاوران و کارشناسان مجموعه در خلال رسیدگی به پرونده ها از مشورت و هم فکری با دیگر همکاران مجموعه غفلت نمی نمایند از این رو این امر میزان خطا وکلا و مشاوران حقوقی را به حداقل خود می رساند.

همچنین شما مراجعه کننده عزیز در مراجعات حضوری هزینه یک وکیل را پرداخت می نمایید اما از آن طرف این امکان برای شما فراهم می باشد که از تخصص چندین وکیل بهره مند شوید.

تصویر کیفری

کیفری

تصویر وکیل مهاجرت
اراضی و املاک
تصویر تجاری

تجاری

تصویر مشاوره حقوقی خانواده

خانواده

مشاوره حقوقی تلفنی با مشاور حقوقی تلفنی وکیل پرس

معمولا برای بسیاری از افراد دشوار است که حضوری به دفاتر وکلا و مشاوران حقوقی سر بزنند و در بسیاری از موارد این دغدغه وجود دارد که حتی زمانیکه به دفاتر وکلا و مشاوران هم مراجعه صورت می گیرد ، پس از طرح پرونده،کاشف به عمل می آید که موضوع مربوطه در تخصص مشاور حقوقی و وکیل مربوطه نیست و این گونه متاسفانه زمان و هزینه افراد هدر می رود.

از این رو چه بهتر است که در وهله اول افراد این امکان را داشته باشند که با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل خود را با وکیل و مشاور حقوقی متخصص در زمینه مربوطه در میان بگذارند و اطلاعات اولیه را کسب نمایند و از این موضوع مطلع گردند که آیا پرونده  مربوطه امکان پیگیری دارد یا خیر؟

گروه مشاوران حقوقی وکیل پرس، امکانی را فراهم آورده اند تا شما عزیزان بتوانید با وکلا و مشاوران حقوقی متخصص درباب موضوع دعوای خود پیش از مراجعه حضوری، به صورت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ارتباط برقرار نمایید و موضوع دعوای خویش را با متخصص همان موضوع در میان بگذارید . و با کسب مشاوره های حقوقی اولیه در زمان و هزینه خویش صرفه جویی نمایید و همینطور جهت مراحل بعدی مشاوره، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

به منظور تماس با مشاوران گروه وکلای وکیل پرس دریافت مشاوره رایگان 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی انلاین نیز یکی دیگر از طرق ارتباطی با وکلا و مشاوران حقوقی است که در این نوع از مشاوره نیز در زمان و هزینه متقاضی، تا حد بالایی صرفه جویی صورت می گیرد و از طرفی متقاضی مشاوره حقوقی این اطمینان را می یابد که فردی به سوال وی پاسخ می دهد که در زمینه مورد سوال اطلاعات کافی و لازم را دارا می باشد.

گروه وکلای وکیل پرس در راستای خدمت رسانی بهتر به متقاضیان ،امکان مشاوره انلاین حقوقی را فراهم آورده اند. در مشاوره انلاین حقوقی جهت سوالات حقوقی شما عزیزان فرم های مشاوره ای تدارک دیده شده است ، که شما  عزیزان میتوانید سوال خود را همراه با شماره تماس درج نمایید.

مشاوران حقوقی وکیل پرس همه روزه فرم ها را بررسی می نمایند و سوالات درج شده به وکیل متخصص همان موضوع ارجاع می گردد و وکیل و مشاوران حقوقی متخصص با شما تماس برقرار می نمایند و مشاوره حقوقی لازم را به شما رائه می دهند و چنانچه نیاز به مراجعه حضوری شما عزیزان باشد،راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

چرا لازم است جهت  مشاوره حقوقی از یک متخصص کمک بگیریم؟

امور حقوقی از جمله اموری است که  علم و تخصص خود را می طلبد ، و لازم است که این وظیفه به افرادی سپرده شود که این افراد تحصیلات حقوقی لازم را در این باره داشته باشند. متاسفانه به جهت وفور دعاوی حقوقی در جامعه و بین مردم ، اکثر افراد اطلاعات ناقصی در این زمینه کسب نموده اند که این اطلاعات ناقص خود را به تمامی دعاوی مشابه نیز تعمیم میدهند. اما لازم به ذکر است که معمولا این اطلاعات محمل صحیح قانونی ندارد  و بیشتر از تعمیم دادن دعاوی مشابه نشئت میگیرد.

مشاور حقوقی متخصص فردی است که به صورت موردی و تخصصی به هر پرونده و هر دعوایی نظر مینماید و از این رو اطلاعات حقوقی و مشاوره حقوقی تخصصی در باب همان موضوع را به متقاضی ارائه میدهد.از این رو لازم است در مواجه با مشکلات حقوقی حتما با مشاوران حقوقی متخصص در این زمینه مشورت صورت گیرد تا این افراد با بررسی موردی پرونده و با استنادات صحیح قانونی اطلاعات صحیح را  پیرامون موضوع ارجاعی  استخراج نمایند ومشاور حقوقی لازم را با دلایل محکمه پسند به متقاضی ارائه دهند.

 

در چه مواردی باید از یک مشاور حقوقی کمک بگیریم؟

متاسفانه اکثر افراد بر این تصور هستند که زمانی باید به وکیل و مشاور حقوقی مراجعه نمایند که مشکل جدی برای آنها رخ دهد و دیگر هیچ کاری از دستشان ساخته نباشد ، در حایکه این تصور کاملا اشتباه است. لازم است که پیش از هر اقدام حقوقی و قانونی با وکیل و مشاوران حقوقی متخصص در زمینه مربوطه مشورت و هم فکری صورت گیرد تا مشاور حقوقی با علم و تخصص خود، افراد را از خطرات احتمالی موضوع مربوط آگاه نماید و همچنین شیوه صحیح عمل در موضوع مربوطه را آموزش دهد.

چه بسا با یک مشاوره حقوقی یک ساعته و شاید کمتر پیش از انعقاد قراردادهای حقوقی و معاملات حقوقی تا حد بالایی بتوان از مشکلات آتی احتمالی جلوگیری نمود .اما متاسفانه بسیاری از افراد به لزوم مشاوره حقوقی پیش از بروز مشکلات معتقد نیستند و گمان می نمایند تنها زمانی باید به مشاوران حقوقی و وکلا مراجعه نمایند که مشکل حادی عارض شده باشد.

البته در زمان بروز مشکلات تنها راه چاره مراجعه به وکلا و مشاوران حقوقی متخصص می باشد چراکه این افراد با دانش حقوقی خویش میتوانند در حل و فصل موضوع ارجاعی کمک شایانی نمایند.اما چه بهتر است که پیش از اقدامات حقوقی نیز مشاوره مربوطه حتما انجام گیرد.

ضرورت مشاوره حقوقی در امور حقوقی چیست؟

امروزه ضرورت مشاوره حقوقی برافراد پوشیده نیست اما باز هم هستند افرادی که مشاوره حقوقی با وکلا و مشاوران حقوقی را به جهت هزینه بر بودن به تعویق می اندازند و یا اینکه گاهی بر این تصور هستند که خودشان میتوانند امور حقوقی خویش را انجام دهند. اما لازم به ذکر است که امور حقوقی از پیچیدگی خاص خود برخوردارند و گاها آنچه تعیین کننده نتیجه دعاوی است رویه قضایی محاکم است که افراد غیر متخصص معمولا با این رویه ها آشنا نیستند.

از طرفی برخی از دعاوی حقوقی به رسیدگی های پی در پی نیاز دارند و این موضوع از حوصله افراد عادی خارج است و گاها مشاهده می شود که افراد پیگیری دعوای خویش را خود برعهده می گیرند اما در نیمه های راه به جهت اطاله دادرسی در محاکم از ادامه مسیر منصرف می گردند. در حالیکه چه بهتر بود که این افراد در وهله اول با مشاور حقوقی متخصص مشورت های لازم را داشته باشند تا از پروسه و روند کار اطلاعات لازم را کسب نمایند.

حتی لازم به ذکر است که برخی از دعاوی با توجه به شواهد و مدارک مسلم است که نتیجه مطلوبی برای متقاضی نخواهد داشت اما متقاضی به جهت اینکه پیش از شروع اطلاعات کافی را از مشاوران حقوقی کسب نمی نماید،در آخر به نتیجه مطلوب نیز نمی رسد و تنها زمان و هزینه و انرژی خویش را هدر می دهد.
از این رو مشاوره حقوقی با وکلا و مشاوران حقوقی ،میتواند تا حد بالایی در زمان و هزینه افراد تاثیر مثبت داشته باشد و همچنین رسیدن به نتیجه مطلوب را سهولت ببخشد و از اطاله دادرسی در محاکم نیز تا حد بالایی جلوگیری می گردد.

چرا مشاوره حقوقی با وکلا و مشاورین وکیل پرس؟

 در موسسه حقوقی وکیل پرس، جمع کثیری از وکلا و مشاوران حقوقی در زمینه های حقوقی متفاوت  گرد هم آمده اند تا با همکاری و هم فکری یکدیگر خدمتی نوین را به متقاضیان ارائه دهند. وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس به کار و خرد جمعی معتقدند از این رو تمامی دعاوی ارجاعی را در نشستی همگانی مورد بحث و بررسی قرار می دهند تا بهترین نتیجه ممکن را با استنادات و دلایل قانونی استخراج نمایند.

وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس با این روش امکان برد خویش را در دعاوی تا حد بسیار بالایی افزایش داده اند. و این اطمینان خاطر را برای متقاضیان و مراجعه کنندگان خویش فراهم آورده اند تا با خیالی آسوده دعوای خویش را به وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس بسپارند.

شما عزیزان نیز میتوانید در وهله اول به وسیله یکی از طرق ارتباطی مشاوره، از جمله مشاوره تلفنی  رایگان  و یا مشاوره انلاین حقوقی با کارشناسان و مشاوران حقوقی وکیل پرس ارتباط برقرار نمایید و در صورت لزوم جهت مشاوره حضوری با وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس ،به دفتر موسسه تشریف آورده و مشاوره تخصصی خود را دریافت می نمایید و در نهایت وکلا و مشاوران حقوقی وکیل پرس، با بررسی موضوع پرونده شما به صورت موردی ،با وجدان کاری خویش میزان موفقیت این پرونده را به شما اعلام می نمایند.

شما با وکالتی که به موسسه وکیل پرس اعطا مینمایید با پرداخت تنها هزینه یک وکیل از مشاوره و تخصص چندین وکیل متخصص از ابتدا تا انتهای روند دادرسی خود بهره مند می گردید.

مزایای مشاوره و سپردن وکالت پرونده ها به وکلای وکیل پرس

  • تعیین حق الوکاله معقول و طبق عرف قانونی
  • ارائه مشاوره انلاین حقوقی رایگان با وکلا و کارشناسان و مشاوران حقوقی
  • ارائه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکلا و کارشناسان و مشاوران حقوقی
  • ارائه مشاوره حضوری با جمعی از وکلای متخصص و کارشناسان و مشاوران حقوقی
  • امکان برقراری ارتباط با چندین وکیل و مشاورحقوقی متخصص و تنها پرداخت هزینه یک وکیل
  • بررسی موردی پرونده با حضور جمعی از وکلا و بررسی میزان موفقیت آمیز بودن پرونده با توجه به مدارک و دلایل استنادی
  • امکان مشاوره تلفنی با وکلا و مشاوران حقوقی پرونده مربوطه، در روند دادرسی و آگاهی از میزان پیشرفت پرونده در محاکم قضایی