وکیل پرس به چند روش مشاوره حقوقی ارائه می دهد؟

وکیل پرس چگونه می تواند به شما کمک کند؟ با انواع مشاوره حقوقی توسط بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران آشنا شوید. وکیل پرس به دو طریق یه شما عزیزان مشاوره حقوقی رایگان ارائه می دهد. مشاوره حقوق تلفنی رایگان و مشاوره حقوقی آنلاین رایگان که توسط فرم مشاوره انجام می شود. مشاوره حقوقی حضوری نیز از خدمات وکیل پرس است که با پرداخت هزینه انجام می شود.

مشاوره حقوقی آنلاین

happy-boy-looking-up-while-talking-phone_1149-1215

مشاوره حقوقی تلفنی

گروه وکلای وکیل پرس این امکان را فراهم کرده اند تا شما عزیزان در هر کجای ایران که هستید، با ما تماس گرفته و سوالات حقوقی خود را در زمینه های مختلف از مشاوران حقوقی و وکلای ما بپرسید. مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. سوالات خود را از ما بپرسید.

برای مشاوره حقوقی تلفنی در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن 26705209-021 و پس از ساعت اداری با شماره تلفن 09101413904 تماس حاصل فرمایید. مشاوره حقوقی تلفنی در تمام روزهای هفته ارائه می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی حضوری با تیم وکلای وکیل پرس

نیاز به مشاوره حقوقی حضوری دارید؟ وکلای وکیل پرس آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی حضوری به شما هستند. در هر جلسه مشاوره حقوقی حضوری، شما یک بار هزینه مشاوره حقوقی را پرداخت می کنید اما از مشاوره چندین وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه سوال شما تخصص دارند، بهره مند خواهید شد.

برای بهره مندی از جلسات مشاوره حقوقی حضوری با ما تماس گرفته و زمانی را معین کنید.

مشاوره حقوقی دعاوی مختلف

مشاوره حقوقی یکی از خدمات وکیل پرس است که توسط وکلای باتجربه و کاردان انجام می شود. شما می توانید در موضوعات مختلف کیفری، خانواده، ملکی، بانکی و دیگر دعاوی حقوقی از مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین که با ارسال فرم مشاوره انجام می شود از وکلای ما مشورت بگیرید.
وکیل خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی بانکی

مشاوره حقوقی بانکی

مشاوره حقوقی اراضی و املاک

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی اداره کار

exchange

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

firm

مشاوره حقوقی تجاری

گوشی پزشکی

مشاوره حقوقی جرایم پزشکی

آیا این مطلب برایتان مفید بود ؟

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با مشاور حقوقی وکیل پرس

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان یکی از خدمات وکیل پرس است که در دعاوی مختلف ارائه می شود. شما می توانید تمام سوالات حقوقی خود را در موضوعات اداره کار، بانکی، ملکی، ثبتی، خانواده، اراضی و املاک، دعاوی موجر و مستاجر و موارد دیگر با مشاور حقوقی تلفنی وکیل پرس مطرح نمایید.

در مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات مربوط به قبول وکالت توسط وکلای وکیل پرس در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید پیش از اعطای وکالت دعاوی مختلف به وکلای وکیل پرس از روال انجام پرونده، هزینه انجام پرونده و درصد برد و باخت باخبر شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس یک مشاوره حقوقی رایگان است که توسط مشاور حقوقی متخصص ارائه می شود و در مدت زمان مشخص تعدادی از سوالات شما پاشخ داده می شود. اگر نیاز به زمان بیشتری برای مشاوره داشتید می توانید از مشاوره حقوقی حضوری وکیل پرس بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در وکیل پرس به دو صورت انجام می شود. شما می توانید با تکمیل فرم مشاوره حقوقی در همین صفحه سوالات خود را با ما در میان بگذارید. یا با کلیک روی آیکون چت پایین صفحه، می توانید به صورت آنلاین با کارشناس حقوقی چت کنید.

بعد از تکمیل فرم مشاوره حقوقی کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و مشاوره حقوقی رایگان در اختیار تان قرار می دهند.

مشاوره حقوقی حضوری

علاوه بر مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، وکیل پرس مشاوره حقوقی حضوری ارائه می دهد. در مشاوره حقوقی حضوری شما به مدت زمان مورد نیاز با وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه مورد نظر شما متخصص است، مشاوره حقوقی خواهید داشت.

ما در وکیل پرس برای دعاوی مختلف، وکیل متخصص به آن دعاوی را داریم که متناسب با پرونده شما، قرار ملاقات و مشاوره حقوقی حضوری با آن وکیل متخصص مقرر می شود. در صورت نیاز در جلسه مشاوره حقوقی حضوری شما، چندین وگیل متخصص در آن زمینه حضور خواهند داشت. در واقع شما هزینه مشاوره حقوقی با یک وکیل پایه یک دادگستری را پرداخت می کنید اما  از مشاوره، همفکری و تجربه چندین وکیل بهره مند خواهید شد.