فهرست مطالب

ویژگی های وکیل ملکی خوب چیست؟

برای طرح هر دعوی چه حقوقی چه کیفری، شما باید اقدام به پرداخت هزینه هایی که لازمه تنظیم یک دادخواست بوده هستید و باید زمانی را برای پیگیری تا به نتیجه رسیدن پرونده خود در نظر بگیرید که در انتها ممکن است به نتیجه مطلوب خودتان برسید و یا با اینکه ادله دلالت بر آن داشته که رای صادره باید به عنوان ذی النفع به نفع شما صادر گردیده شود به علت عدم رعایت یک سری تشریفات لازمه از جمله موعد زمان قانونی، پیوست نمودن ضمائمی که لازمه اثبات ادله شما بوده مانند ارائه سند مالکیتی که مثبت ادعای مالکیت شما بوده موجب می گردد که قاضی صادر کننده رای شما را صاحب حق نداند و در اینجا حکم صادره علی رغم صرف هزینه و زمان به ضرر شما صادر شود و دیگر شما نتوانید بار دیگر این حق را داشته باشید که راجع به این امر مجددا طرح دعوی کنید چون در سابق به این موضوع رسیدگی شده و اعتبار امر مختومه را پیدا نموده است پس با این شرایط شما ملزم به آن بوده اید که تمامی ترفندهای لازمه قانونی را برای اینکه بتوانید ذی الحق پرونده واقع شوید رعایت کنید در غیر این صورت با شکست مواجه شده و نتوانسته اید به حق قانونی خود برسید پس در اینجا بوده که مشاوره با شخصی که واجد علم و تجربه کافی در رابطه با امور حقوقی بوده کمک شایانی به شما می نماید این امر در رابطه با موضوعات ملکی واجد اهمیت زیادی بوده است چرا که سیر پرونده های ملکی دارای پیچیدگی زیادی بوده است که بدون داشتن تجربه کافی و کمک از شخص زبده ای که تخصص کافی در این باره داشته نمی توانید به نتیجه مطلوبی برسید

ویژگی های وکیل ملکی خوب چیست؟

داشتن تخصص در دعاوی ملکی :
وکیل متخصص ملکی وکیلی بوده که دارای مهارت و تخصص کافی راجع به امور ملکی بوده باشد تا بتواند وکالت پرونده را بر عهده گرفته و بتواند حق موکل خود را که به نوعی مورد تضییع قرار گرفته با ارائه ترفندهای حقوقی به کار بگیرد لذا برای موفقیت در امر نیازمند آن بوده که تخصص کافی به قوانین راجع به امور ملکی از جمله قوانین ثبت اسناد و املاک داشته باشد ‌‌‌‌و با آشنایی کامل به آیین نامه های ثبتی مسائل پیچیده را حل و فصل بنماید.

داشتن تجربه در دعاوی ملکی :
در رابطه با به ثمر رساندن پرونده ملکی وکیل متخصص در این امور باید تجربه کافی در زمینه پرونده های مختلف ملکی داشته باشد تا بتواند در موضوعات متعدد به عنوان وکیل با تجربه ورود پیدا کرده و از پس آن برآید.

تجربه کاری وکیل ملکی:

از دیگر ویژگی هایی که می توانیم برای یک وکیل متخصص بگوییم آن است که بررسی کنیم این وکیل ملکی چه میزان تجربه کاری در رابطه با پرونده های ملکی داشته و وکالت چند پرونده ملکی که با موضوع پرونده ما مشابه بوده است را انجام داده است و در آن موفق بوده و توانسته موفقیت را به نفع موکل خویش رقم بزند شاید این ویژگی از مهم ترین معیارهای وکیل ملکی خوب بوده که باید به آن توجه بکنیم

قابل اعتماد بودن وکیل:

در اینجا قرار است ما به وکیل خود مدارک و مستنداتی که برای به جریان افتادن دعوی ملکی بوده بسپاریم فرض کنید قرار است وکیل ما در جهت اثبات مالکیت ما در محاکم حقوقی طرح دعوی بنماید خوب در اینجا یکی از ادله ای که به موجب آن مالکیت ما به اثبات می رسد ارائه سند مالکیت بوده است که ما باید در اختیار وکیل خود قرار بدهیم خوب در اینجا ما باید بتوانیم به این وکیل اعتماد داشته باشیم و سپس اسناد مهمی را در اختیارش بگذاریم

نکته ای دیگری که ذکر آن خالی از لطف نبوده آن است که گاهی اوقات ما به موجب آنکه وکیلی قرار است حق الوکاله کمتری از ما در ازای وکالت پرونده مان دریافت کند امر وکالت پرونده خود را به او می سپاریم اما باید بدانیم که این امر در ظاهر شاید موجب آن شود که صرفه جویی در هزینه برای ما باشد اما این نکته را نباید فراموش نمود که نداشتن تجربه کاری و ویژگی هایی که داشتن آنها از ویژگی های مطلوب یک وکیل متخصص ملکی بوده و ما به چند نمونه از آنها اشاره ای داشتیم موجب می شود که علیرغم آنکه پرونده شما به نتیجه دلخواه تان نرسد موجب به وجود آمدن ضرر و زیان و هزینه های بالای اقتصادی برای شما بوده باشد لذا توجه نمودن به این امر از اهمیت به سزایی برخوردار بوده است لذا پیشنهاد ما به شما این است که حتما قبل از انتخاب یک وکیل ملکی تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا یک انتخاب اشتباه موجب آن نگردد که علی رغم صرف زمان و هزینه گزاف نتیجه مناسب برای شما از سوی وکیل کسب نشود و شما مجبور برآن شوید که هزینه ی دیگری برای انتخاب یک وکیل دیگر تقبل بنمایید

ویژگی هایی دیگری که به صورت تیتر وار بیان می کنیم و نیاز است یک وکیل ملکی خوب واجد آن بوده باشد عبارت است از:

یک وکیل خوب باید ضمن برخوردار بودن از سطح دانش حقوقی بالا باید در کار خود از سرعت عمل بالایی برخوردار بوده باشد و در اسرع وقت تمامی اقدامات لازمه که ممکن است در موفقیت پرونده و پیشبرد سریع تر آن تاثیرگذار بوده به کار بگیرد و با ریزبینی کامل از تمامی سرنخ های موجود در پرونده که می تواند برای حل پرونده موثر واقع شود سعی کند آنها را به کار بگیرد و به کمک آنها درصدد یافتن بهترین نتیجه برآید و نقش دیگر یک وکیل خوب آن است که در رفع ابهامات و سوالاتی که در ذهن موکل بوده برآید و با اشراف کامل بر قوانین به دغدغه های ذهنی که در ذهن موکل بوده پاسخ بدهد

 

برخی سوالات متداول در خصوص ویژگی های وکیل ملکی خوب چیست؟

چرا انتخاب بهترین وکیل ملکی در موفقیت پرونده حائز اهمیت است ؟

از آنجایی که وکیل امور ملکی از آن دسته اموری بوده که ارتباط با سرمایه و اموال افراد داشته است و از آنجایی که موجب گردیده که نوعی حق مالکیت فرد خدشه دار شود نیاز به آن بوده که فردی متخصص با داشتن مهارت در رابطه با این امور ملکی بتواند مانع از آن بشود که حقی از فرد مورد تضییع واقع گردد

چگونه اقدام به یافتن بهترین وکیل ملکی بنماییم ؟

در این راستا موسسه حقوقی وکیل پرس تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا برترین وکلای که تخصص و مهارت کافی در امور ملکی را داشته به شما معرفی کند که این خدمات را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای شما کاربران عزیز فراهم آورده است

 

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به مشاوره امور ملکی دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

نویسنده خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید