فهرست مطالب

وکیل ملکی در دماوند

وکیل ملکی به فرد متخصصی گفته می‌شود که در زمینه املاک و مستغلات (اموال غیرمنقول) می‌تواند شما را از جهت قانونی بودن معامله ملک مطمئن کند. شاید بارها شنیده باشید که در خرید و فروش املاک برخی به دلیل سهل‌انگاری، در معامله با افراد سودجو و کلاهبردار دچار اشتباه می‌شوند و خسارت زیادی را در معامله متحمل می‌شوند. خرید زمین از فروشنده‌ای که صاحب ملک نیست و یا خرید آپارتمانی که همزمان به چندین نفر فروخته شده است.
شاید بارها این اخبار را در گوشه و کنار خود شنیده باشید. به همین دلیل است که وکیل پرس به عنوان یکی از بهترین تیم‌های حقوقی در تهران پیشنهاد می‌دهد برای انجام معاملات ملکی باید از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اگر در شهر دماوند یا رودهن زندگی می‌کنید، به کمک مشاوره حقوقی ملکی در دماوند و رودهن نیاز دارید. البته نحوه پیدا کردن مشاور حقوقی کارآزموده و مجرب هم اهمیت دارد که در ادامه به همین موضوع می‌پردازیم.

وکیل ملکی در دماوند چه کمکی به شما می‌کند؟

براساس گفته کارشناسان حقوقی وکیل پرس مهم‌ترین دلیل کمک گرفتن از مشاوران حقوقی یا وکلای املاک قبل از انجام معاملات ملکی، بررسی اسناد مربوطه و توضیح آن برای شماست. در بسیاری از مواقع به دلیل پیچیده بودن معامله ممکن است از وضعیت و شرایط ملک به طور کامل اطلاع نداشته باشید. در اینجا وکیل می‌تواند اسناد و شرایطی را که در آینده ایجاد می‌شود، برای شما توضیح دهد و اختلافات را حل کند. مهم‌تر از همه، وکیل ملکی در رودهن و دماوند این مزیت را دارد که شما را از دچار شدن به اشتباهات پرهزینه و پردردسر باز دارد.
به طور کلی مشاور حقوقی ملکی در دماوند در زمانی تمامی امور مربوط به خرید و فروش ملک، مالکیت و انتقال سند، مدیریت، انطباق، رفع اختلافات و مسائل مربوط به مالکیت تخصص کافی دارد. به دلیل تسلط این فرد به تبصره‌ها و مفاد قانون، می‌تواند شما را از مشکلاتی که ممکن است در آینده با آن درگیر شوید، آگاه سازد. تیم حقوقی وکیل پرس در این زمینه مشاور و وکیل‌هایی را به شما معرفی می‌کند که توانایی کامل در تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، رفع مزاحمت از ملک، خلع ید، دفاع از موکلین در دعاوی (اعم از خریدار یا فروشنده)، تقسیم املاک مشاع، فروش مال غیر، ممانعت از حق، شرایط ابطال یا فسخ قرارداد و …. دارند.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی در رودهن و دماوند

وقتی قصد خرید یا فروش ملک را دارید، کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه ملکی می‌تواند مزیت‌های بی‌شماری را برایتان به همراه آورد. اگرچه برای دریافت مشاوره از چنین فردی باید هزینه‌ پرداخت کنید، اما با توجه به اینکه از بروز مشکلات، جعل یا سوءاستفاده جلوگیری می‌کند و شما را از جهت انجام معامله مطمئن می‌سازد، مقرون به صرفه خواهد بود.

به طور کلی از جمله خدماتی که توسط مشاور‌ه‌های حقوقی ملکی وکیل پرس در شهرهای دماوند، بومهن، رودهن صورت می‌گیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره کنیم:
– تایید مالکیت جدید و واگذاری ملک به خریدار
– شناسایی هرگونه وام پرداخت نشده ملک (برای آپارتمان و ویلا)
– بررسی حق حبس، دعوی قضایی یا سایر دعاوی علیه اموالی که در حال خرید و فروش هستند
– تلاش برای تسویه دعاوی مربوط به املاک مورد خرید و فروش
– بررسی و شناسایی هرگونه محدودیت و قرداد در زنجیره مالکیت
– تنظیم بیمه نامه مربوط به ملک (بیمه حوادث، بیمه آتش‌سوزی و …)
– مذاکره و بررسی قرارداد ملکی برای تعیین نحوه پرداخت وجه (چک، اقساط، نقد و …)
– بررسی بدهی‌های مربوط به ملک از قبیل مالیات، هزینه‌های آب، برق، گاز و سایر هزینه‌های مربوط به ساختمان یا ملک
– تهیه سند برای تضمین پرداخت بدهی از سوی فروشنده طبق دستورالعمل‌های قانونی
– تهیه صورتحساب تسویه حساب برای نشان دادن وجوه پرداخت شده از سوی خرید و کلیه هزینه‌های طرف‌های درگیر معامله. مانند حق کمیسیون نماینده، هزینه‌های وکیل، حق بیمه، مالیات و … .
– تایید اینکه طرفین معامله ملکی به تعهدات خود در قرارداد عمل کرده‌اند و تلاش برای حل تعارضات

علاوه بر مواردی که در اینجا به آن‌ها اشاره کردیم، وکلای املاک می‌توانند برای خرید و فروش اموال غیرمنقول، توصیه‌های ارزشمندی را به خریدار و فروشنده داشته باشند تا از بروز مشکلات و تعارضات جلوگیری کند. همچنین مشاوره حقوقی ملکی در دماوند و رودهن می‌تواند قرارداد خرید را پیش‌نویس و بررسی نیز کند. بنابراین در پیشبرد سریع معاملات قبل از تغییر قیمت یا بروز مشکلات، موثر هستند.

وکلای املاک نماینده چه کسی هستند؟

در یک معامله ملکی چند وکیل درگیر می‌شوند: وکیل خریدار، وکیل فروشنده و دیگری هم می‌تواند وکیل وام‌دهنده وام مسکن باشد. وکیل سوم اغلب نماینده یک شرکت یا بانک است و در نهایت وکیل شرکت فروشنده هم می‌تواند در معاملات دخیل باشد.
براساس گفته کارشناسان حقوقی وکیل پرس یک مشاور حقوقی نمی‌تواند به طور همزمان وکالت ملکی خریدار و فروشنده را برعهده بگیرد. بلکه هر کدام از طرفین قرارداد باید وکیل و مشاوره حقوقی مجزا برای خود تعیین کنند.
چه زمانی به وکلای ملکی در رودهن و درماند نیاز دارید؟
هم خریدار و هم فروشند از استخدام یک مشاوره حقوقی ملکی سود می‌برند. حالا چه قرار باشد یک معامله مربوط به خانه یا آپارتمان را انجام دهید و چه قرار باشد بر روی یک ملک بزرگ سرمایه‌گذاری کنید. در هر صورت استخدام چنین فردی می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی و دادرسی جلوگیری کند.

بهترین وکیل ملکی در دماوند و رودهن چه ویژگی‌هایی دارد؟

از نظر تیم حقوقی وکیل پرس برای انتخاب چنین فردی باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید:
– داشتن مسئولیت‌پذیری و حس تعهد نسبت به موکل برای هر نماینده حقوقی و قانونی ضرورت دارد.
– توانایی دنبال کردن و بررسی دعاوی حقوقی و جلوگیری از ایجاد خسارت به موکل از ویژگی‌های یک مشاور حقوقی متعهد است.
– مجرب و کاربلد بودن هم از دیگر مشخصات یک وکیل حرفه‌ای است که باید قبل از انتخاب، سوابق او را بررسی کنید.
– تسلط کامل بر مفاد و تبصره‌های قانون و رویه‌های قضایی جمهوری اسلامی ایران برای چنین فردی ضروری است.

حرف آخر
تیم حقوقی وکیل پرس در زمینه معرفی بهترین و مجرب‌ترین مشاوران حقوقی و ملکی فعالیت دارد. در صورتی که قصد انجام معاملات ملکی اعم از خرید یا فروش اموال غیرمنقول در شهرهای رودهن و دماوند را دارید، می‌توانید با کارشناسان مربوطه تماس برقرار کنید تا مشاوران ما در اسرع زمان با شما ارتباط برقرار کنند.

سوالات متداول درخصوص وکیل ملکی در دماوند؟

چرا به وکیل ملکی نیاز دارید؟

برای اطلاع از وضعیت ملک از جمله میزان بدهی ملک، قراردادهای قبلی، ضمانتنامه حبس و دعوی قضایی و بررسی هرگونه محدودیت ملک (در صورت وجود) به استخدام وکیل ملکی نیاز دارید.

آیا وکیل ملکی برای فروشنده و خریدار به طور همزمان کار می‌کند؟

خیر. براساس نظر کارشناسان وکیل پرس هر یک از طرفین معاملات ملکی باید به صور جداگانه برای خود مشاوره حقوقی ملکی در نظر بگیرند.

 

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید