فهرست مطالب

وکیل ملکی خانم

آیا این روزها به دنبال یک وکیل ملکی خانم با تخصص و باتجربه هستید. وکیل پرس امروز قصد دارد یکی از خدمات اصلی در حوزه ملک را برای شما عزیزان تشریح نماید با ما همراه باشید.

وکیل ملکی خانم وکیلی بوده که با داشتن تسلط کافی و فعالیت در حوزه پرونده های ملکی تمامی تلاش خود را برآن داشته که از حقوق شما دفاع کند چرا که دعاوی ملکی برخلاف سایر دعوی دارای پیچیدگی بوده که بدون داشتن تمرکز راجع به موضوعات آن نمی توان سیر پرونده را با موفقیت طی نمود
ما در وکیل پرس حق انتخاب را برای شما کاربران عزیر فراهم آورده ایم که شما حسب اختیار خود به انتخاب وکیل خانم و یا آقا بپردازید و از آنجایی که هدف اصلی وکیل پرس این بوده که در انتخاب وکلای زبده و متخصص بسیار حساسیت به خرج بدهد که شما بدون داشتن هیچ دغدغه بر اینکه وکیلی که قرار است وکالت پرونده را بر عهده بگیرد تخصص داشته است یا نه، اقدام بنمایید.

ممکن است پرسیده شود که وکیل پرس در رابطه با حق الزحمه وکیل بر اینکه خانم بوده یا آقا تفکیک قائل گردیده شود اما در واقعیت این گونه نبوده و هیچ تفاوتی من باب جنسیت بین وکلا قائل نشده و تنها هدف اصلی خود که تجربه و سابقه کار وکیل را در نظر گرفته که تا انتهای پرونده همراه و همگام شما باشد و تمامی تخصص حقوقی خود را برای پیروزی در نتیجه پرونده به کار بگیرد و همان گونه گفته شده این تتفکیک بدین خاطر بوده که حق انتخاب با شما بوده باشد که وکیل خانم برایتان مناسب است یا وکیل آقا .در واقع ما این حق انتخاب را بر عهده خود شما گذاشته ایم  و موضوع دیگری که در اینجا قابل ذکر است حوزه فعالیت وکیل ملکی خانم بوده است که این امکان را برای شما فراهم آورده که بتوانید در دو حالت حضوری و آنلاین به گرفتن مشاوره بپردازید و اگر برایتان امکان مراجعه حضوری نداشته باشید بتوانید در قالب مشاوره آنلاین که از طریق مختلفی راه ارتباطی را برای شما با وکیل به وجود آورده اعم از شبکه های اجتماعی واتس آپ و اینستاگرام به ارسال پیام خود و یا از طریق تماس تلفنی از گرفتن مشاوره از وکیل برخوردار گردید بدون اینکه نیاز به آن داشته باشید که به صورت حضوری و بدون صرف گذاشتن زمان از خدمات وکیل پرس بهره مند شوید.

و به عنوان نکته آخر بیان می داریم که علی رغم آنکه بعضی از این طرز فکر برخوردار بوده اند که وکیل ملکی خانم توانایی اداره و پیش بردن پرونده ملکی را به علت پیچیدگی این نوع پرونده ها نداشته است و نمی تواند همگام شما تا پیروزی و گرفتن نتیجه نهایی پرونده وکالت پرونده را برعهده بگیرد باید بیان داریم که وکلای خانم وکیل پرس در شاخه های مختلف دعاوی ملکی اعم از حوزه اثبات مالکیت و دعاوی حقوقی ملکی و یا دعوی کیفری که مرتبط با تضییع حق قانونی شخص در حوزه اموال بوده مانند دعوی تصرف عدوانی و سایر دعاوی کیفری که ارتباط با این حوزه داشته تخصص کافی داشته و پرونده متنوعی را بر عهده گرفته است

برخی از سوالات متداول در خصوص وکیل ملکی خانم :

خدمات وکیل ملکی در غرب تهران هم دارید؟

از آنجایی که هدف اصلی وکیل پرس در نظر گرفتن بهترین خدمات برای برخورداری مشاوره حقوقی از وکیل متخصص در امور ملکی بوده این امکان را برای شما فراهم آورده که اگر شما ساکن غرب تهران بوده باشید و نیاز به وکیل ملکی داشته باشید بتوانید با مراجعه حضوری به موسسه از وکلای زبده موسسه، خواستار مشاوره در رابطه با مشکل خود بوده باشید

خدمات وکیل ملکی در شمال تهران هم دارید؟

موسسه حقوقی وکیل پرس سعی بر آن داشته که امکان ارائه خدمات حقوقی خود را در غرب و شمال تهران برای شما کاربران عزیز فراهم آورد تا شما امکان دسترسی آسان را به وکلای موسسه داشته و از خدمات ما بهره مند شوید

 

 

 

نویسنده: خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

 

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید