فهرست مطالب

چگونه می توانیم از میزان مهارت وکیل ملکی آگاه شویم؟

به نظر شما چگونه می توانیم از میزان مهارت وکیل ملکی آگاه شویم؟ با وکیل پرس همراه باشید تا به این سوال شما عزیزان پاسخ دهیم.

در پاسخ به این سوال چند عامل دخیل بوده است که به ترتیب به بررسی آنها می پردازیم و بیان می داریم که از دیدگاه حقوقی یک وکیل باید واجد چه ویژگی هایی بوده باشد تا بتوانیم به او اعتماد کرده و روند پرونده را به او سپرد
وکیل ملکی خوب وکیلی بوده است که آشنایی کاملی نسبت به قوانین ملکی و رویه و نظرات مشورتی که در حیطه ارتباط با حوزه این موضوع داشته است داشته باشد تا بتواند به بهترین وجه ممکن با حضورش در محاکم و یا تقدیم لایحه درصدد دفاع از حق قانونی موکل خویش برآید
به علت پیچیدگی پرونده های ملکی و تضییع شدن حق مالی موکلی که به علل غیر قانونی ملک یا زمینش مورد تصرف غاصبانه قرار گرفته و خواستار رفع تصرف هرچه سریعتر ملک قانونی خویش از محکمه بوده است از یک وکیل ملکی این توقع را داشته است تا با در نظر گرفتن راه کار قانونی که موجب به تعجیل افتادن روند پرونده اش شده به کار گرفته و با گذر از پیچیدگی های پرونده به بهترین وجه ممکن از موکل خویش دفاع بنماید .

وکیل ملکی حاذق وکیلی بوده است که با وکالت نمودن پرونده های متنوع در حوزه ملکی توانسته است تجربه کافی را به دست بیاورد و با حضور در دادگاه های متعدد کسب تجربه نموده باشد لذا سپردن روند پرونده ملکی به وکیلی که اولین باراست که پرونده پیچیده ای را برعهده بگیرد هرگز نمی تواند شما را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب امیدوار بسازد پس این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است که باید حتما به آن توجه نمود و وکالت پرونده خویش را به وکیلی که تازه کار است نسپرد.

چگونه پی به آن ببریم که وکیلی که قرار است وکالت پرونده را به او بسپاریم شخصی حاذق و با مهارت بوده است؟

در اینجا مسلما همان گونه که بیان داشتیم باید تجربه وکیل را در رابطه با اینکه در چند پرونده ای که امر وکالت به او سپرده شده و او موفق بوده است در نظر بگیریم چرا که ممکن است وکلای زیادی ادعا داشته باشند که برخوردار از سواد حقوقی در رساندن پرونده شما به بهترین نتیجه مطلوب داشته اند اما وقتی به سابقه کاری آنها نگاه می کنیم ملاحظه می نماییم که این وکیل در رابطه با وکالت پرونده ملکی که موضوع آن مشابه با خواسته شما بوده است وکیل موفقی نبوده است. لذا این وکیل نمی تواند وکیل خوبی برای ما بوده باشد.
و شما برای به دست آوردن اطلاعاتی در رابطه با مهارت و تجربه این وکیل صرفا نباید به بیوگرافی رزومه وکیل که در سایت های متعددی راجع به تجربیات آن وکیل ذکر گردیده شده استناد بنمایید و برحسب آن اقدام به انتخاب وکیل پرونده ملکی خویش بنمایید بلکه بهتر است که با مراجعه حضوری به دفتر وکالت آن وکیل و تحقیق راجع به موفقیت او در پرونده های ملکی از موکلین او این اطمینان خاطر را کسب کنید که این وکیل وکیلی قابل اعتماد بوده است و وکیلی کارآزموده در امر وکالت پرونده های ملکی بوده است.

برخی از سوالات متداول در حوزه چگونه می توانیم از میزان مهارت وکیل ملکی آگاه شویم؟

آیا وکلای وکیل پرس در رابطه با برعهده گرفتن وکالت پرونده های ملکی کارآزموده و حاذق بوده اند و می توانم به آنها اطمینان بنمایم ؟

از آنجایی که وکلای ملکی وکیل پرس سالیان متعددی در امر وکالت فعالیت داشته اند و وکالت پرونده های ملکی متعددی را بر عهده گرفته اند و دارای سابقه فعالیت بوده اند وکلای قابل اعتماد و زبده ای بوده اند و شما این امکان را داشته اید که با تحقیق نمودن در رابطه با این امر از طریق بررسی رزومه و پرسش نمودن از موکلینی که سابقا مراجعه به این وکلا داشته اند از این بابت اطمینان حاصل بنمایید

آگاهی یافتن از میزان مهارت یک وکیل و تجربه کاری او در امر وکالت در رابطه با پرونده های ملکی چه تاثیری داشته است؟

از آنجایی که میزان موفقیت و تجربه کاری یک وکیل بوده است که او را به یک وکیل کارآزموده تبدیل نموده است موجب می گردد که این اطمینان خاطر را برای ما به وجود بیاورد که او وکیلی موفق و حاذق بوده و می تواند به ما کمک شایانی در پیروزی روند پرونده بنماید

همچنین بخوانید:

آیا امکان ضمانت نتیجه پرونده ملکی توسط وکیل وجود دارد؟

 

نویسنده خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

 

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید