بهترین وکیل طلاق اصفهان
فهرست مطالب

بهترین وکیل طلاق در اصفهان

یک وکیل خانواده خوب در ابتدا سعی میکند تلاش کند که زن و مردی را که به هر علتی درگیر مشکلات خانوادگی شده اند تشویق به آن کند که مشکل فی مابین خویش را با صلح و سازش حل و فصل کنند به گونه که کار به طلاق نرسد اما گاهی اوقات چاره ای به جز طلاق گرفتن نیست و زوجین تصمیم خود را گرفته اند که وکیل خانواده به پرونده طلاق آنها ورود پیدا کند و بهترین دفاعیات را از موکل خود داشته باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن پروسه پرونده طلاق را انجام بدهد. با موضوع “بهترین وکیل طلاق در اصفهان” با مت همراه باشید

وکیل خانواده در چه حوزه های تخصص دارد؟

امور مختلف حقوقی در حوزه صلاحیت دادگاه خانواده است که قرار است وکیل خانواده وکالت آنها را برعهده بگیرد از جمله

پرونده های مهریه و نفقه و دریافت اجرت المثل که قرار است زوجه خواستار دریافت حق مالی خود از همسرش باشد از آنجایی که گاهی اوقات زوج از پرداخت این حق مالی به همسرش ممانعت میکند وآن را پرداخت نمی‌کند در اینجا نیاز است که از طریق قانونی اقدام شود و با طرح دعوی مطالبه مهریه از دادگاه خانواده بخواهد که همسرش را الزام به آن کند که حق مالی او را بپردازد

پرونده های طلاق
طلاق یکی از دعاوی خانوادگی می باشد که به علت پیچیدگی و حساسیتی که دارد حضور یک وکیل خانواده را می طلبد تا روند پرونده را برعهده بگیرد علی الخصوص اگر قرار است درخواست دهنده امر طلاق زوجه باشد که در اینجا جمع آوری ادله و دفاع در جلسه دادگاه از حیطه وظایف وکیل طلاق است که در مقام دفاع از زوجه برآید

حضانت فرزند
یکی از دعاوی خانوادگی که بعد از وقوع طلاق ممکن است بسیاری از زوجین را درگیر کند بر سر اینکه حضانت فرزند را چه کسی برعهده بگیرد زوج یا زوجه و بررسی حیطه صلاحیت هر یک تا تعیین تکلیف نهایی، که حضور یک وکیل خانواده را می طلبد

اگر بخواهیم به بررسی حیطه وظایف وکیل خانواده بپردازیم باید بگوییم وکیل خانواده در اصفهان وکیلی است که به کلیه دعاوی که ارتباط با امور خانواده دارد تسلط و آگاهی دارد و قرار است در مقام دفاع از موکل خویش باشد و بهترین دفاعیات را از او در محاکم دادگاه خانواده به عمل آورد.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اصفهان

  • بهترین وکیل خانواده در اصفهان وکیلی است که در حوزه دعاوی خانوادگی تخصص و مهارت زیادی دارد و با برعهده گرفتن پرونده های خانواده توانسته در این حوزه مهارت و تجربه کسب کند
  • بهترین وکیل خانواده در اصفهان، وکیلی است که در جلسات دفاع موکل خود حضور پیدا کرده و بهترین دفاعیات را از موکل خویش داشته است بدون آنکه نیازی باشد که موکلش در جلسه دادگاه خانواده حضور داشته باشد

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

وکیلی است که در بدوا امر مصلحت زوجین را در نظر می‌گیرد و سعی دارد که تا حد امکان مانع از آن شود که زندگی زوجین از هم دیگر پاشیده شود و در صورت عدم حصول نتیجه سپس اقدام به طرح دعوی می کند و حسب مورد از موکل خود که زوج یا زوجه هستند دفاع به عمل می آورد و سپس تلاش کند در پروسه زمانی کوتاهی حساس ترین پرونده خانوادگی که طلاق است را به اتمام برساند.

جستجوی بهترین وکیل خانواده در اصفهان
برای یافتن و جستجوی بهترین وکیل ممکن است شما فاکتورهایی را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب کنید اما این نکته را فراموش نکنید که سوابق و تجربه کاری وکیل خانواده مهم ترین این ملاک ها است چرا که شما قرار است مهم ترین و حساس ترین پرونده خود را به دست یک وکیل بسپارید لذا بایستی حساسیت زیادی به خرج بدهید اما نگران نباشید وکیل پرس به علت حساسیت پرونده های خانواده سعی بر آن داشته که بهترین و با تجربه ترین وکلای متخصص در حوزه دعاوی خانوادگی را در اصفهان به شما معرفی کند فقط کافیست که به سایت حقوقی وکیل پرس مراجعه کنید‌

هزینه وکیل خانواده در اصفهان

در رابطه با پاسخ به این سوال نمی توان به صراحت پاسخ داد چرا که عوامل مهمی در حق الوکاله وکیل نقش داشته است که حسب آن میزان حق الوکاله وکیل تعیین می گردد
از جمله اینکه شما می خواهید پرونده خود را در رابطه با چه نوع دعوی اعم از مهریه، طلاق ،حضانت ، نسب، ولایت قهری و قیمومت ،نفقه زوجه با نفقه اقارب، که هر یک سختی ها مربوط به خود را داشته و ممکن است وکیل را مدت ها در دادگاه خانواده برای گرفتن بهترین نتیجه معطل سازد بنابراین نمی توان از ابتدا امر بیان کنیم که میزان هزینه هریک از دعاوی خانوادگی به چه میزان است

برخی از سوالات متداول

دعاوی خانوادگی اشاره به چه نوع دعاوی دارد؟

منظور از دعاوی خانوادگی دعاوی است که ارتباط با امور خانواده دارد که شامل دعاوی مهریه ، طلاق ،حضانت، مطالبه نفقه، دریافت اجرت المثل و سایر دعاوی خانوادگی می شود

نیاز به وکیل خانواده در اصفهان دارم چگونه اقدام کنم ؟

برای یافتن بهترین وکیل خانواده در اصفهان شما می توانید به سایت حقوقی وکیل پرس مراجعه کرده و بهترین وکلای خانواده را پیدا کنید

بهترین وکلای طلاق

سرکار خانم زهره رستگار

متخصص پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

خانم رستگار یکی از برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. با تحصیلات عالیه و بیش از 23 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق خوش درخشیده اند. خانم زهره رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به خانواده از جمله طلاق، طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج و طلاق از جانب زوجه، مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزند فعالیت می کنند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی خانواده و طلاق

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، طلاق، طلاق توافقی و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

جناب آقای صمد زارع

متخصص دعاوی خانواده و حقوقی و ...

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید