4 روش برای درخواست اعاده دادرسی کیفری
فهرست مطالب

4 روش برای درخواست اعاده دادرسی کیفری

با موضوع امروز با محوریت ” 4 روش برای درخواست اعاده دادرسی کیفری ” با ما همراه باشید

وکیل اعاده دادرسی ماده ۴۷۴ کیست؟

وکیل اعاده دادرسی ماده ۴۷۴، وکیلی است که به عنوان نماینده متهم در دادگاه اعاده دادرسی حضور دارد و در مورد مواردی که به تعویق افتاده‌اند یا برای آن‌ها تصمیم گیری نشده است، درخواست اعاده دادرسی را به دادگاه مطرح می‌کند. ماده ۴۷۴ قانون آئین دادرسی کیفری ایران، شامل بخش‌های مختلف است که درباره اعاده دادرسی و رفع تعارض قضایی صحبت می‌کند.

ثبت درخواست اعاده دادرسی کیفری از چه روش هایی ممکن است؟

درخواست اعاده دادرسی کیفری می‌تواند به چند روش زیر ثبت شود:

1. درخواست اعاده دادرسی در دادگاه مربوطه: شخص متهم می‌تواند درخواست اعاده دادرسی را به صورت کتبی به دادگاه مربوطه ارائه کند.

2. درخواست اعاده دادرسی به واسطه وکیل: شخص متهم می‌تواند وکیل خود را به منظور ثبت درخواست اعاده دادرسی به دادگاه معرفی کند.

3. درخواست اعاده دادرسی به واسطه نماینده قانونی: شخص متهم می‌تواند نماینده قانونی خود را برای ثبت درخواست اعاده دادرسی به دادگاه معرفی کند.

4. درخواست اعاده دادرسی به واسطه سامانۀ الکترونیک: بسیاری از سامانۀ های الکترونیک حق پذیرش درخواست های اعاده دادرسی را دارند. شخص متهم می‌تواند درخواست خود را از طریق سامانۀ الکترونیک به دادگاه ارسال کند.

ماده ۴۷۴ قانون آیین دادرسی کیفری شامل چه مواردی ست؟

ماده ۴۷۴ قانون آیین دادرسی کیفری شامل موارد زیر است:

– بررسی تجدیدنظر در مواردی که قضاوت نهایی شده است
– بررسی اعتراض به حکم دادگاه‌های ابتدایی و دادگاه‌های استئناف
– بررسی اعتراض به حکم دادگاه تجدیدنظر
– بررسی درخواست‌های تغییر حکم در صورت وجود مستندات جدید
– بررسی درخواست‌های بازنگری حکم در صورت عدم رعایت مقرَّرات قانون
– بررسی درخواست‌های بازگشت پرونده به دادگاه ابتدایی جهت رفع نقص و چینش مجدد پرونده.

وکلای مجموعه وکیل پرس چگونه می توانند به موفقیت شما در‌ پرونده اعاده دادرسی ماده ۴۷۴ به شما کمک کنند؟

وکلای مجموعه وکیل پرس با تجربه و دانش خود در حوزه حقوقی، می توانند به شما در پرونده اعاده دادرسی ماده ۴۷۴ کمک کنند. این وکلای حرفه‌ای ما با بررسی دقیق مستندات و شواهد، به شما راهنمایی می کنند که چگونه باید در این پرونده عمل کنید و بهترین راه حل ها را برای شما پیشنهاد می دهند. همچنین، آن‌ها با نگاه دقیق به جزئیات قانون، قابلیت تشخیص نقص‌های قانونی را دارا هستند و با استفاده از آن‌ها، مطالبات شما را به صورت قانونی و با احترام به حقوق شما پشتیبانی خواهد کرد.

جهت اخذ مشاوره تخصصی با وکیل ماده 474 هم اکنون تماس بگیرید. سوالات خود را به دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام وکیل پرس ارسال کنید

 

نویسنده: دکتر مهدی صنم پور

بهترین وکلای اعاده دادرسی

آقای محمدهادی پورسینا

از وکلای باتجربه در زمینه اعاده دادرسی

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

آقای پورسینا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. از وکلای باتجربه در زمینه اعاده دادرسی می باشند و دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، داوری، وصول مطالبات، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال، اموال و مالکیت، مالکیت معنوی، ثبت اسناد و … تخصص و تجربه دارند.

سرکار خانم نسترن زمانی پور

از وکلای مجرب در اعاده دادرسی

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

خانم زمانی پور از وکلای پایه یک دادگستری تهران و از وکلای مجرب در اعاده دادرسی می باشند ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند و در انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، داوری، انحصاروراثت، قراردادها، اجرای احکام، جرایم اینترنتی، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال و … تخصص دارند.

سرکار خانم فاطمه میر

متخصص در دعاوی دیوان عالی

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

خانم ساناز اسدی پور

متخصص در زمینه اعاده دادرسی

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم اسدی پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 7 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. متخصص در زمینه اعاده دادرسی، متخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، محاسبه مهریه، انحصار وراثت و … هستند. از دیگر خدماتی که در دفتر حقوقی خانم اسدی پور ارایه می شود، قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور است. 

آقای محسن علی گل تباربائی

متبحر در امور اعاده دادرسی

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

آقای وکیل محسن علی گل تباربائی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز تهران و مدرس دانشکده حقوق هستند. از وکلای خبره و متبحر در امور اعاده دادرسی می باشند و در این زمینه کمک های بسیاری به موکلین خود ارایه می کنند. مدرک کارشناسی ارشد دارند و در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشند.

 

آقای مصطفی محمدی

وکیل خبره در امور اعاده دادرسی

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر و مسؤل موسسه وکیل سرا هستند. متخصص در دعاوی کیفری، جرایم رایانه ای، اینترنتی و سایبری می باشند. ایشان به عنوان وکیل خبره در امور اعاده دادرسی، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص قوانین می دانند. در جلسات مشاوره ای که با موکلین دارند، به طور کامل جزئیات پرونده را توضیح می دهند.

 
مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید