وکیل کیفری خوب در تهران

فهرست مطالب

آیا به دنبال وکیل کیفری خوب در تهران هستید؟؟؟ در این مقاله کوتاه به بررسی ویژگی های وکیل متخصص در امور کیفری اشاره ای خواهیم داشت . با وکیل پرس همراه باشید.

وکیل کیفری وکیلی بوده که متخصص و شایسته در حل موضوعات و دعاوی کیفری بوده است و با مهارتی که داشته توانسته بهترین دفاعیات را از موکلش به عمل آورد در اینجا می خواهیم به این سوال پاسخ بدهیم که آیا این وکیل توانایی وکالت پرونده های که ارتباط با موضوعات حقوقی و خانوادگی هم داشته را داشته یا نه ؟

اهمیت وکیل کیفری خوب !!

از آنجایی که ارزش وکیل کیفری در دفاع از حقوق متهم به حدی حائز اهمیت بوده است که قانون گذار به منظور حقوق دفاعی متهم در شرایطی که مرتکب جرم توانایی گرفتن وکیل را نداشته است محاکم قضائی را برآن داشته که اقدام بر انتخاب وکیل تسخیری برای شخص بنمایند این بدین معنی که برای قانون گذار دفاع از حقوق متهم بسیار مهم بوده است و این امر بدین خاطر بوده که حضور یک وکیل موجب آن بوده که دفاعیات لازمه از مرتکب جرم به عمل بیاید و اگر در شرایطی امکان اعمال معاضدت هایی قانونی تخفیف دهنده و معاف کننده وجود داشته و شخص توانسته مشمول این تخفیفات شود بتواند خواستار اجرای آن از قاضی صادر کننده حکم بوده باشد و یا اگر در حین اعمال مجازات رویه و یا قانونی به تصویب رسید که می توانست نقض کننده قانون سابق بوده باشد خواستار عدم اجرای حکم صادره از قاضی اجرای حکم راجع به موکل خویش بوده باشدکه این امر منوط به داشتن ازلاعات به روز و جزئیات قانون و رویه های قضائی بوده است پس یک وکیل خوب در رابطه با امور کیفری باید همیشه به روز و نسبت به تغییرات قانونی صورت گرفته آگاهی داشته باشد.

 

وکیل کیفری متخصص چگونه در دفاع از جرایم کیفری اقدام می نماید؟

  • وکیل کیفری متخصص فردی است که بر قوانین جزا و کیفری در همه زمینه ها اشراف کامل داشته باشد.
  • با رویه قضایی محاکم و آراء وحدت رویه آشنایی کامل داشته باشد.
  • قدرت استنباط قوانین  و رویه های قضایی را دارا باشد.
  • به درستی بتواند در لایحه تقدیمی خویش به محکمه مستندات دعاوی را در کنار یکدیگر قرار دهد.
  • فن بیان قوی و گیرا داشته باشد.

همچنین بدانید:

تسلیم به رای در دادگاه کیفری

 

 

شماره مشاوره حقوقی تلفنی

وکیل پرس به پاس قدردانی از همراهی شما با همکاری هولدینگ آرمانی هاب خدمات و تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته، شما می توانید با ثبت شماره خود از این خدمات و تخفیفات مطلع شوید.

گاروبین، خدمات آزمایشگاهی در محل؛ نمونه گیری رایگان
بدادم برس، خدمات تعمیرات و تاسیسات؛ ایاب و ذهاب رایگان
نگاه آرمانی، خدمات مارکتینگ و برندینگ

"*" indicates required fields

مطالب پیشنهادی

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید