فهرست مطالب

وکیل ملکی در لواسان

در منطقه لواسان تهران ساکنید و مشکلات حقوقی در حوزه ملکی دارید !! به دنبال وکیل ملکی در لواسان هستید. وکیل پرس در شش ماهه دوم سال 1401 برنامه خدمات حقوقی ویژه ای برای شما عزیزان دارد.

وکیل ملکی به فرد متخصصی گفته می‌شود که در زمینه املاک و مستغلات (اموال غیرمنقول) می‌تواند شما را از جهت قانونی بودن معامله ملک مطمئن کند. شاید بارها شنیده باشید که در خرید و فروش املاک برخی به دلیل سهل‌انگاری، در معامله با افراد سودجو و کلاهبردار دچار اشتباه می‌شوند و خسارت زیادی را در معامله متحمل می‌شوند. خرید زمین از فروشنده‌ای که صاحب ملک نیست و یا خرید آپارتمانی که همزمان به چندین نفر فروخته شده است.

شاید بارها این اخبار را در گوشه و کنار خود شنیده باشید. به همین دلیل است که وکیل پرس به عنوان یکی از بهترین تیم‌های حقوقی در تهران پیشنهاد می‌دهد برای انجام معاملات ملکی باید از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اگر در شهر لواسان زندگی می‌کنید، به کمک مشاوره حقوقی ملکی در لواسان نیاز دارید. البته نحوه پیدا کردن مشاور حقوقی کارآزموده و مجرب هم اهمیت دارد که در ادامه به همین موضوع می‌پردازیم.

وکیل ملکی لواسان

همکاری با وکلای ملکی دقیقا زمانی که قرار است اتفاقات خوبی برای سرمایه‌تان بیفتد، ضروری است. اما بسیاری از مردم بدون توجه به این نکته مهم، خودشان شخصا برای خرید و فروش ملک اقدام می‌کنند که در نهایت ممکن است با مشکلات حقوقی روبرو شوند. وقت‌گیر بودن رویه‌های اداری در دادگاه‌ها برای بازپس گرفتن حقوق خود و یا دفاع از اتهام به وکیل خبره نیاز دارد. اگر در لواسان زندگی می‌کنید و قرار است برای خرید و فروش اموال غیرمنقول اقدام کنید، به مشاوره حقوقی نیاز دارید.
مشورت با وکیل ملکی لواسان در آستانه تحقق قراردادهای خرید و فروش می‌تواند احتمال بروز مشکلات حقوقی را کاهش دهد و یا حتی به صفر برساند. اگر فکر می‌کنید کمک گرفتن از مشاور حقوقی املاک نیاز نیست و بدون این فرد هم می‌توانید کارتان را انجام دهید، لازم است 5 مورد از مزیت‌های همکاری با او را بدانید.

مذاکره کردن با طرف مقابل در معامله
بسیاری از مردم فرصت و زمان کافی برای مذاکره با طرف معامله را ندارند. برای مثال قصد خرید زمین مسکونی مهمی را دارید که مشتریان دیگری هم دارد و شما با این استرس که ممکن است فروخته شود، حاضرید برای آن هر قیمتی را پرداخت کنید. اما وقتی وکیل حقوقی تخصصی لواسان را استخدام کرده باشید، با توجه به بررسی قیمت واقعی زمین، زمانی را هم برای مذاکره با فروشنده صرف می‌کند تا ملک را با قیمت مناسب و به نفع شما خریداری کند.

آماده کردن پیش‌نویس و بررسی قراردادها
یکی دیگر از مزیت‌های گرفتن مشاوره حقوقی ملکی در لواسان مشخص شدن متن قرارداد و پیش‌نویس از قبل است. یعنی شما قبل از اینکه وارد برنامه خرید یا فروش ملک شوید، پیش‌نویس متن قرارداد توسط وکیل حقوقی نوشته شده است و می‌توانید آن را بررسی کنید. همچنین اسناد دیگری هم در زمان خرید و فروش ملک باید بررسی شود.

برای مثال قصد خرید ملک را دارید و باید مطمئن شوید سند این ملک مشکل حقوقی ندارد و در ضمانت بانک یا دادسرا نیست. مشاور حقوقی ملکی لواسان در این زمینه می‌تواند ارزیابی‌های لازم را انجام دهد و شما را از این موضوع مطلع کند.
اگر ملک دارای وام بانکی است که باید از فروشنده به خریدار منتقل شود، به یک وکیل نیاز دارد تا مراحل قانونی آن را طی کند.

بررسی حق امتیاز و سند ملک
همیشه قبل از بسته شدن هرگونه قرارداد ملکی، ابتدا باید به دنبال مالک و بررسی واقعی بودن سند باشد. اگر بعد از خرید ملک متوجه شوید که سند آن جعلی است، چه اتفاقی می‌افتد؟ مشاور حقوقی املاک لواسان دقیقا قبل از اینکه قرارداد خرید را امضا و وجه را پرداخت کنید، حق امتیاز و واقعی بودن سند ملک را بررسی می‌کند. در این صورت تضمین می‌شود که در آینده هیچ‌کس ادعایی در مورد ملک نخواهد داشت.
در مورد خرید زمین‌ در لواسان این موضوع اهمیت بیشتری دارد تا از جعل و کلاهبرداری جلوگیری شود.

طی کردن مراحل انتقال سند
همانطور که می‌دانید با تغییر مالک اموال، باید سند به اسم مالک جدید تغییر پیدا کند. اگر شما یا طرف مقابل در معامله، در لواسان زندگی نمی‌کند و انتقال سند را دچار مشکل می‌کند، قطعا به مشاور ملکی لواسان نیاز دارید. این فرد با تمامی الزامات قانونی از قبیل وکالت کاری، نحوه انتقال سند، و …. آشناست و بدون اینکه وقتی از شما گرفته شود، حتی در صورتی که در لواسان هم نباشید می‌توانید پروسه انتقال سند را انجام دهید.

بررسی مشکلات ملک در آینده
وقتی در مورد وکیل حقوقی تخصصی لواسان صحبت می‌کنیم یعنی فردی که باید بتواند مشکلاتی را که ممکن است در آینده برای ملک ایجاد شود، بررسی کند. برای مثال قصد خرید ملکی را دارید که ممکن است در جزء طرح شهرداری باشد، اما فروشنده در مورد این موضوع اطلاعی به شما نمی‌دهد. در این مورد وکیل ملکی لواسان با بررسی‌هایی که انجام می‌دهد می‌تواند مشکلات آینده ملک را شناسایی کند.

 

 

هزینه وکیل ملکی در لواسان چقدر است؟

هزینه و دستمزد مشاور حقوقی املاک در شهر لواسان به چند عامل بستگی دارد:

– میزان مهارت و تخصص وکیل در پیگیری دادرسی حقوقی
– تجربه و میزان سوابق موفق وکیل در مسائل حقوقی مربوط به خرید و فروش ملک
– میزان ارزش ملک (بین 3 تا 8 درصد ارزش ملک)
– دریافت مشاوره حقوقی یا انجام کارهای حقوقی
– ساعات دریافت مشاوره

حرف آخر
با توجه به اینکه مشاور حقوقی املاک در زمینه خرید و فروش و روند انتقال سند، اطلاعات کافی دارند، می‌تواند از بروز مشکلاتی مثل جعل، کلاهبرداری، سوءاستفاده و … جلوگیری کند. از سوی دیگر به جای موکل (خریدار یا فروشنده) نیز اقداماتی را انجام دهد.
تیم حقوقی وکیل پرس با معرفی کارشناسان و مشاوران حقوقی املاک به شما در زمینه پیدا کردن بهترین وکیل ملکی لواسان کمک می‌کنند.

سوالات متداول وکیل حقوقی در لواسان

آیا دریافت مشاوره از وکیل ملکی در لواسان برای سایر شهرها هم امکان‌پذیر است؟

بله. در عین حال وکلای حقوقی در این شهر می‌توانند وکالت افراد غیربومی را که اقدام به خرید یا فروش ملک در لواسان می‌کنند، برعهده بگیرند.

مشاور حقوقی ملکی در چه زمینه‌هایی می‌تواند به شما کمک کند؟

این فرد می‌تواند در زمینه‌هایی مثل الزام تنظیم سند رسمی‌برای املاک مربوطه، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، تعدیل اجاره‌بها، دریافت پایان کار، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت به مشاوره ارائه دهد.

مشاور حقوقی تلفنی رایگان | وکیل پرس

 

 

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید