وکیل ملکی در لواسان

فهرست مطالب

وکیل پرس به پاس قدردانی از همراهی شما با همکاری هولدینگ آرمانی هاب خدمات و تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته، شما می توانید با ثبت شماره خود از این خدمات و تخفیفات مطلع شوید.

گاروبین، خدمات آزمایشگاهی در محل؛ نمونه گیری رایگان
بدادم برس، خدمات تعمیرات و تاسیسات؛ ایاب و ذهاب رایگان
نگاه آرمانی، خدمات مارکتینگ و برندینگ

"*" indicates required fields

در منطقه لواسان تهران ساکنید و مشکلات حقوقی در حوزه ملکی دارید !! به دنبال وکیل ملکی در لواسان هستید. وکیل پرس در شش ماهه دوم سال 1401 برنامه خدمات حقوقی ویژه ای برای شما عزیزان دارد.

وکیل ملکی به فرد متخصصی گفته می‌شود که در زمینه املاک و مستغلات (اموال غیرمنقول) می‌تواند شما را از جهت قانونی بودن معامله ملک مطمئن کند. شاید بارها شنیده باشید که در خرید و فروش املاک برخی به دلیل سهل‌انگاری، در معامله با افراد سودجو و کلاهبردار دچار اشتباه می‌شوند و خسارت زیادی را در معامله متحمل می‌شوند. خرید زمین از فروشنده‌ای که صاحب ملک نیست و یا خرید آپارتمانی که همزمان به چندین نفر فروخته شده است.

شاید بارها این اخبار را در گوشه و کنار خود شنیده باشید. به همین دلیل است که وکیل پرس به عنوان یکی از بهترین تیم‌های حقوقی در تهران پیشنهاد می‌دهد برای انجام معاملات ملکی باید از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اگر در شهر لواسان زندگی می‌کنید، به کمک مشاوره حقوقی ملکی در لواسان نیاز دارید. البته نحوه پیدا کردن مشاور حقوقی کارآزموده و مجرب هم اهمیت دارد که در ادامه به همین موضوع می‌پردازیم.

وکیل ملکی لواسان

همکاری با وکلای ملکی دقیقا زمانی که قرار است اتفاقات خوبی برای سرمایه‌تان بیفتد، ضروری است. اما بسیاری از مردم بدون توجه به این نکته مهم، خودشان شخصا برای خرید و فروش ملک اقدام می‌کنند که در نهایت ممکن است با مشکلات حقوقی روبرو شوند. وقت‌گیر بودن رویه‌های اداری در دادگاه‌ها برای بازپس گرفتن حقوق خود و یا دفاع از اتهام به وکیل خبره نیاز دارد. اگر در لواسان زندگی می‌کنید و قرار است برای خرید و فروش اموال غیرمنقول اقدام کنید، به مشاوره حقوقی نیاز دارید.
مشورت با وکیل ملکی لواسان در آستانه تحقق قراردادهای خرید و فروش می‌تواند احتمال بروز مشکلات حقوقی را کاهش دهد و یا حتی به صفر برساند. اگر فکر می‌کنید کمک گرفتن از مشاور حقوقی املاک نیاز نیست و بدون این فرد هم می‌توانید کارتان را انجام دهید، لازم است 5 مورد از مزیت‌های همکاری با او را بدانید.

مذاکره کردن با طرف مقابل در معامله
بسیاری از مردم فرصت و زمان کافی برای مذاکره با طرف معامله را ندارند. برای مثال قصد خرید زمین مسکونی مهمی را دارید که مشتریان دیگری هم دارد و شما با این استرس که ممکن است فروخته شود، حاضرید برای آن هر قیمتی را پرداخت کنید. اما وقتی وکیل حقوقی تخصصی لواسان را استخدام کرده باشید، با توجه به بررسی قیمت واقعی زمین، زمانی را هم برای مذاکره با فروشنده صرف می‌کند تا ملک را با قیمت مناسب و به نفع شما خریداری کند.

آماده کردن پیش‌نویس و بررسی قراردادها
یکی دیگر از مزیت‌های گرفتن مشاوره حقوقی ملکی در لواسان مشخص شدن متن قرارداد و پیش‌نویس از قبل است. یعنی شما قبل از اینکه وارد برنامه خرید یا فروش ملک شوید، پیش‌نویس متن قرارداد توسط وکیل حقوقی نوشته شده است و می‌توانید آن را بررسی کنید. همچنین اسناد دیگری هم در زمان خرید و فروش ملک باید بررسی شود.

برای مثال قصد خرید ملک را دارید و باید مطمئن شوید سند این ملک مشکل حقوقی ندارد و در ضمانت بانک یا دادسرا نیست. مشاور حقوقی ملکی لواسان در این زمینه می‌تواند ارزیابی‌های لازم را انجام دهد و شما را از این موضوع مطلع کند.
اگر ملک دارای وام بانکی است که باید از فروشنده به خریدار منتقل شود، به یک وکیل نیاز دارد تا مراحل قانونی آن را طی کند.

بررسی حق امتیاز و سند ملک
همیشه قبل از بسته شدن هرگونه قرارداد ملکی، ابتدا باید به دنبال مالک و بررسی واقعی بودن سند باشد. اگر بعد از خرید ملک متوجه شوید که سند آن جعلی است، چه اتفاقی می‌افتد؟ مشاور حقوقی املاک لواسان دقیقا قبل از اینکه قرارداد خرید را امضا و وجه را پرداخت کنید، حق امتیاز و واقعی بودن سند ملک را بررسی می‌کند. در این صورت تضمین می‌شود که در آینده هیچ‌کس ادعایی در مورد ملک نخواهد داشت.
در مورد خرید زمین‌ در لواسان این موضوع اهمیت بیشتری دارد تا از جعل و کلاهبرداری جلوگیری شود.

طی کردن مراحل انتقال سند
همانطور که می‌دانید با تغییر مالک اموال، باید سند به اسم مالک جدید تغییر پیدا کند. اگر شما یا طرف مقابل در معامله، در لواسان زندگی نمی‌کند و انتقال سند را دچار مشکل می‌کند، قطعا به مشاور ملکی لواسان نیاز دارید. این فرد با تمامی الزامات قانونی از قبیل وکالت کاری، نحوه انتقال سند، و …. آشناست و بدون اینکه وقتی از شما گرفته شود، حتی در صورتی که در لواسان هم نباشید می‌توانید پروسه انتقال سند را انجام دهید.

بررسی مشکلات ملک در آینده
وقتی در مورد وکیل حقوقی تخصصی لواسان صحبت می‌کنیم یعنی فردی که باید بتواند مشکلاتی را که ممکن است در آینده برای ملک ایجاد شود، بررسی کند. برای مثال قصد خرید ملکی را دارید که ممکن است در جزء طرح شهرداری باشد، اما فروشنده در مورد این موضوع اطلاعی به شما نمی‌دهد. در این مورد وکیل ملکی لواسان با بررسی‌هایی که انجام می‌دهد می‌تواند مشکلات آینده ملک را شناسایی کند.

 

 

هزینه وکیل ملکی در لواسان چقدر است؟

هزینه و دستمزد مشاور حقوقی املاک در شهر لواسان به چند عامل بستگی دارد:

– میزان مهارت و تخصص وکیل در پیگیری دادرسی حقوقی
– تجربه و میزان سوابق موفق وکیل در مسائل حقوقی مربوط به خرید و فروش ملک
– میزان ارزش ملک (بین 3 تا 8 درصد ارزش ملک)
– دریافت مشاوره حقوقی یا انجام کارهای حقوقی
– ساعات دریافت مشاوره

حرف آخر
با توجه به اینکه مشاور حقوقی املاک در زمینه خرید و فروش و روند انتقال سند، اطلاعات کافی دارند، می‌تواند از بروز مشکلاتی مثل جعل، کلاهبرداری، سوءاستفاده و … جلوگیری کند. از سوی دیگر به جای موکل (خریدار یا فروشنده) نیز اقداماتی را انجام دهد.
تیم حقوقی وکیل پرس با معرفی کارشناسان و مشاوران حقوقی املاک به شما در زمینه پیدا کردن بهترین وکیل ملکی لواسان کمک می‌کنند.

سوالات متداول وکیل حقوقی در لواسان

آیا دریافت مشاوره از وکیل ملکی در لواسان برای سایر شهرها هم امکان‌پذیر است؟

بله. در عین حال وکلای حقوقی در این شهر می‌توانند وکالت افراد غیربومی را که اقدام به خرید یا فروش ملک در لواسان می‌کنند، برعهده بگیرند.

مشاور حقوقی ملکی در چه زمینه‌هایی می‌تواند به شما کمک کند؟

این فرد می‌تواند در زمینه‌هایی مثل الزام تنظیم سند رسمی‌برای املاک مربوطه، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، تعدیل اجاره‌بها، دریافت پایان کار، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت به مشاوره ارائه دهد.

مشاور حقوقی تلفنی رایگان | وکیل پرس

 

 

مطالب پیشنهادی

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید