وکیل ملکی تضمینی

فهرست مطالب

وکیل پرس به پاس قدردانی از همراهی شما با همکاری هولدینگ آرمانی هاب خدمات و تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته، شما می توانید با ثبت شماره خود از این خدمات و تخفیفات مطلع شوید.

گاروبین، خدمات آزمایشگاهی در محل؛ نمونه گیری رایگان
بدادم برس، خدمات تعمیرات و تاسیسات؛ ایاب و ذهاب رایگان
نگاه آرمانی، خدمات مارکتینگ و برندینگ

"*" indicates required fields

در سال 1401 تیم حقوقی وکیل پرس سعی دارد در کنار ارائه خدمات حقوقی خانواده، کیفری و … به موضوع ملکی نیز به صورت کاملا تخصصی بپردازد حال این روزها افراد زیادی در فضای اینترنت به دنبال وکیل ملکی تضمینی می باشند. جای نگرانی نیست چرا که وکیل پرس در هر لحظه از طریق کانال های مختلف در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

در رابطه با این امر باید بگوییم که هیچ وکیلی نمی تواند هیچ تضمینی را به موکلش بر اینکه پرونده اش چه نتیجه نهایی داشته است را بدهد چرا که در موفقیت در این امر عوامل متعددی تاثیر گذار بوده است که از پیش نمی توان آن را تعیین نمود. اما برای تشخیص اینکه وکیلی که قرار است وکالت پرونده ما را بر عهده بگیرد می تواند در این موفق بوده باشد باید تجربه و تخصص را در اینکه چند پرونده موفقیت آمیز در ارتباط با موضوع پرونده ما داشته است مورد بررسی قرار بدهیم و سپس اقدام به انتخابش بنماییم و این امر را در نظر بگیریم که مشورت نمودن با وکیلی که کارآزموده و متخصص بوده بسیار حائز اهمیت بوده و موجب می گردد این اطمینان خاطر را برای به وجود بیاورد که پیروز پرونده خواهیم شد چرا که نتیجه پرونده را از پیش نمی توان تعیین نمود و مصداق اینکه وکیلی قول ضمانت در ذی النفع شدن موکلش را راجع به پرونده ای که وکالت آن را برعهده بگیرد بدهد خلاف قوانین حقوقی بوده است چرا که تعهد وکیل تعهد به وسیله است نه تعهد به نتیجه.

 

از آنجایی که پرونده ملکی از پیچیدگی زیادی برخوردار بوده و ارتباط با حقوق مالی افراد داشته است منوط به آن است وکیلی که وکالت آن را برعهده می گیرد از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشد و تمامی تلاشش را به کاربگیرد که با متوسل شدن به استراتژیک ها و شگردهای حقوقی بهترین دفاعیات را از حقوق موکلش به عمل بیاورد. همان گونه که بیان داشتیم یک وکیل نمی تواند تضمین اینکه حتما در پرونده شما پیروز پرونده بوده است را بدهد اما می تواند این اطمینان را به موگلش بدهد که تمامی تلاش خویش را برای موفقیت به کار می گیرد و با داشتن مهارت و آشنایی کامل از قوانین و مقررات ملکی بهترین دفاعیات را در راستای دفاع از حقوق موکلش ارائه می دهد لذا اگر غیر این امر بود باید از انتخاب این وکیل اجتناب به عمل بیاورید چرا که اقدام این وکیل نه تنها خلاف موازین قانونی بوده است بلکه او را مستوجب مسئولیت کیفری و انتظامی دانسته است و در بیان یک نتیجه گیری کلی باید این گونه بیان داریم که وکیل تضمینی ملکی تنها این حق را داشته که به موکلش این وعده را بدهد که در راستای دفاع از حقوقش تمامی تلاش خویش را به کار خواهد گرفت و با متوسل شدن به ادله و مستندات قانونی از حقوق مالی او دفاع خواهد نمود که این امر در حقوق تعهد به انجام کار بوده است اما تضمین و تعهد به نتیجه پرونده مخالف با موازین قانونی بوده و تخلف از جانب وکیل بوده است.

شماره تلفن وکیل ملکی تضمینی

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به وکیل تخلیه ملک در تهران دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

برخی از سوالات متداول وکیل ملکی تضمینی :

آیا وکیل می تواند تعهد به نتیجه موفقیت در روند پرونده را به موکلش بدهد؟

تعهد و تضمین به نتیجه پرونده خلاف موازین قانونی بوده و اقدام وکیلی که به موکلش چنین تضمینی را می دهد عملی غیرقانونی و او را مستوجب مسئولیت دانسته است

تعهد وکیل به موکلش در امر وکالت چه تعهدی بوده است؟

تعهد وکیل به موکلش باید در راستای متعهد بودن در قبال وظایفی که به موجب عقد وکالت فی مابین آنها منعقد شده اس بوده باشد که این تعهد در اصطلاح حقوقی تعهد به انجام کار بوده است نه تعهد به نتیجه

آیا وکلای وکیل پرس می توانند در موفقیت در نتیجه پرونده این تضمین را به شما بدهند که شما ذی النفع پرونده خواهید بود؟

همان گونه که بیان داشتیم هیچ وکیلی نمی تواند این تضمین را به موکلش بدهد چرا که این عمل مغایرت با موازین قانونی داشته است اما وکلای وکیل پرس می توانند این اطمینان خاطر را به شما بدهند که تمامی تلاش خویش را در در قبال تعهدی که به شما در ضمن عقد داده اند برای موفقیت در روند پرونده به کار بگیرند

نویسنده خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

مطالب پیشنهادی

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید