فهرست مطالب

وکیل ملکی تضمینی

در رابطه با این امر باید بگوییم که هیچ وکیلی نمی تواند هیچ تضمینی را به موکلش بر اینکه پرونده اش چه نتیجه نهایی داشته است را بدهد چرا که در موفقیت در این امر عوامل متعددی تاثیر گذار بوده است که از پیش نمی توان آن را تعیین نمود.

اما برای تشخیص اینکه وکیلی که قرار است وکالت پرونده ما را بر عهده بگیرد می تواند در این موفق بوده باشد باید تجربه و تخصص را در اینکه چند پرونده موفقیت آمیز در ارتباط با موضوع پرونده ما داشته است مورد بررسی قرار بدهیم و سپس اقدام به انتخابش بنماییم و این امر را در نظر بگیریم که مشورت نمودن با وکیلی که کارآزموده و متخصص بوده بسیار حائز اهمیت بوده و موجب می گردد این اطمینان خاطر را برای به وجود بیاورد که پیروز پرونده خواهیم شد چرا که نتیجه پرونده را از پیش نمی توان تعیین نمود و مصداق اینکه وکیلی قول ضمانت در ذی النفع شدن موکلش را راجع به پرونده ای که وکالت آن را برعهده بگیرد بدهد خلاف قوانین حقوقی بوده است چرا که تعهد وکیل تعهد به وسیله است نه تعهد به نتیجه.

از آنجایی که پرونده ملکی از پیچیدگی زیادی برخوردار بوده و ارتباط با حقوق مالی افراد داشته است منوط به آن است وکیلی که وکالت آن را برعهده می گیرد از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشد و تمامی تلاشش را به کاربگیرد که با متوسل شدن به استراتژیک ها و شگردهای حقوقی بهترین دفاعیات را از حقوق موکلش به عمل بیاورد. همان گونه که بیان داشتیم یک وکیل نمی تواند تضمین اینکه حتما در پرونده شما پیروز پرونده بوده است را بدهد اما می تواند این اطمینان را به موگلش بدهد که تمامی تلاش خویش را برای موفقیت به کار می گیرد و با داشتن مهارت و آشنایی کامل از قوانین و مقررات ملکی بهترین دفاعیات را در راستای دفاع از حقوق موکلش ارائه می دهد لذا اگر غیر این امر بود باید از انتخاب این وکیل اجتناب به عمل بیاورید چرا که اقدام این وکیل نه تنها خلاف موازین قانونی بوده است بلکه او را مستوجب مسئولیت کیفری و انتظامی دانسته است و در بیان یک نتیجه گیری کلی باید این گونه بیان داریم که وکیل تضمینی ملکی تنها این حق را داشته که به موکلش این وعده را بدهد که در راستای دفاع از حقوقش تمامی تلاش خویش را به کار خواهد گرفت و با متوسل شدن به ادله و مستندات قانونی از حقوق مالی او دفاع خواهد نمود که این امر در حقوق تعهد به انجام کار بوده است اما تضمین و تعهد به نتیجه پرونده مخالف با موازین قانونی بوده و تخلف از جانب وکیل بوده است.

مجموعه وکیل پرس چگونه در موفق شدن شما در پرونده ملکی تان کمک می کند؟

مجموعه وکیل پرس با ارائه خدمات حقوقی متنوع و کارآمد در زمینه پرونده های ملکی، به شما در موفق شدن در پرونده ملکی تان کمک می کند. این مزایا عبارتند از:

  • تخصص و تجربه: وکلای مجموعه وکیل پرس دارای تخصص و تجربه بالا در زمینه حقوق ملکی هستند. آن‌ها با داشتن دانش لازم در قوانین و مقررات ملکی، به شما کمک می‌کنند تا بهترین راه حل‌های قانونی را برای پرونده خود پیدا کنید.
  • ظارت و رسیدگی به پرونده: با استفاده از خدمات وکلا، شما به یک نفر مناسب برای نظارت و رسیدگی به پرونده خود دست خواهید یافت. این افراد با دانش فنی لازم، قادر هستند تا به صورت جامع بر روی جزئیات پرونده شما تمرکز کنند و به شما راهنمایی کنند.
  • مذاکره و توافق: وکلا با تجربه خود در مذاکرات قانونی، به شما کمک می‌کنند تا در مذاکرات با طرفین دیگر (مثلاً فروشنده یا خریدار) به بهترین نتیجه برسید. آن‌ها با دانش لازم در زمینه قوانین و حقوق ملکی، قادر هستند تا به شما راه حل‌های مناسب برای رسیدگی به نقاط اختلاف پیدا کنند.
  • نظارت بر اسناد: وکلا در پروسه خرید یا فروش ملک، اسناد مورد نیاز را برای شما بررسی می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که همه اسناد لازم صحیح است. این کار باعث جلوگیری از هرگونه سوءتفاهم یا مشکل در آینده خواهد شد.
  • مشاوره حقوقی: وکلای مجموعه وکیل پرس با توجه به دانش و تجربه خود، به شما مشاوره ‌های حقوقی مناسبی می دهند تا در مسیر خود دچار چالش نشوید.

شماره تلفن وکیل ملکی تضمینی

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به وکیل تخلیه ملک در تهران دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

برخی از سوالات متداول وکیل ملکی تضمینی :

آیا وکیل می تواند تعهد به نتیجه موفقیت در روند پرونده را به موکلش بدهد؟

تعهد و تضمین به نتیجه پرونده خلاف موازین قانونی بوده و اقدام وکیلی که به موکلش چنین تضمینی را می دهد عملی غیرقانونی و او را مستوجب مسئولیت دانسته است

تعهد وکیل به موکلش در امر وکالت چه تعهدی بوده است؟

تعهد وکیل به موکلش باید در راستای متعهد بودن در قبال وظایفی که به موجب عقد وکالت فی مابین آنها منعقد شده اس بوده باشد که این تعهد در اصطلاح حقوقی تعهد به انجام کار بوده است نه تعهد به نتیجه

آیا وکلای وکیل پرس می توانند در موفقیت در نتیجه پرونده این تضمین را به شما بدهند که شما ذی النفع پرونده خواهید بود؟

همان گونه که بیان داشتیم هیچ وکیلی نمی تواند این تضمین را به موکلش بدهد چرا که این عمل مغایرت با موازین قانونی داشته است اما وکلای وکیل پرس می توانند این اطمینان خاطر را به شما بدهند که تمامی تلاش خویش را در در قبال تعهدی که به شما در ضمن عقد داده اند برای موفقیت در روند پرونده به کار بگیرند

نویسنده خانم فائزه آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید