وکیل ملکی آنلاین چگونه به ما کمک می کند؟
فهرست مطالب

وکیل ملکی آنلاین چگونه به ما کمک می کند؟

وکیل ملکی آنلاین به شما در امور مربوط به خرید، فروش، رهن و اجاره ملک کمک می‌کند. این وکلا متخصص در قوانین مربوط به ملکی، قراردادها، حقوق مالکیت و سایر مسائل حقوقی که در خصوص خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک باید رعایت شود، هستند. با مقاله” وکیل ملکی آنلاین چگونه به ما کمک می کند؟ ” همراه باشید

با استفاده از خدمات وکیل ملکی آنلاین، شما می‌توانید:

 • نظر حقوقی درباره قراردادها: وکیلان ملکی آنلاین به شما کمک می‌کنند تا قبل از امضای هر نوع قرارداد (خرید، فروش، رهن و اجاره) نظر حقوقی بگیرید. آن‌ها با بررسی قرارداد و شروط آن، به شما راه‌حل‌های مناسب را پیشنهاد خواهند داد.
 • برگزار کردن تحقیقات حقوقی: وکلا با بررسی مستندات و اطلاعات مربوط به ملک، تحقیقات حقوقی را برای شما انجام خواهند داد. این تحقیقات شامل بررسی صحت سند ملک، وجود بدهی‌ها، محدودیت‌های قانونی و سایر جزئیات حقوقی است.
 • نظارت بر فرآیند قانونی: وکلا در طول فرآیند خرید، فروش یا رهن و اجاره ملک، نظارت کامل بر رعایت قوانین و شروط قرارداد را دارند. آن‌ها با پاسخ به سوالات شما و حضور در جلسات قانونی به شما کمک خواهند کرد.
 • حل اختلافات: در صورت بروز هرگونه اختلاف یا نزاع درباره ملک، وکلا به عنوان نماینده شما در دادگاه‌ها حضور خواهند داشت و در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی شما کمک خواهند کرد.
 • مشورت حقوقی: وکلا ملکی آنلاین به شما مشاوره‌های حقوقی مرتبط با موضوع شما را خواهند داد.

بهترین وکیل آنلاین ملکی در تهران چه مشخصاتی دارد ؟

بهترین وکیل آنلاین ملکی در تهران باید دارای مشخصات زیر باشد:

1. تخصص و تجربه: وکیل باید دارای تخصص و تجربه کافی در حوزه حقوق ملکی باشد. او باید قادر به ارائه مشاوره حقوقی صحیح و دقیق در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره ملک باشد.

2. آگاهی از قوانین: بهترین وکیل آنلاین ملکی باید به روز با قوانین جاری در حوزه حقوق ملکی باشد. او باید قادر به تفسیر قوانین جاری و پاسخگوی سؤالات مشتریان در این زمینه باشد.

3. شفافیت: وکیل باید شفاف و صادق در ارائه خدمات حقوقی خود باشد. او باید به موکلین خود اطلاعات کامل و دقیق درباره هزینه‌ها، فرآیندها، زمانبندی‌ها و نتایج قابل دست‌یابی ارائه دهد.

4. قابلیت ارتباط: وکیل باید قابلیت برقراری ارتباط موثر با موکلین خود را داشته باشد. او باید به درستی به سؤالات و نگرانی‌های موکلین پاسخ داده و آن‌ها را در جریان تمام فعالیت‌های حقوقی خود قرار دهد.

5. حسن اخلاق: وکیل باید دارای حسن اخلاق و رفتار حرفه‌ای باشد. او باید به موکلین خود با احترام و شفافیت رفتار کند و همچنین حفظ محرمانگی اطلاعات شخصی مشتریان را رعایت کند.

6. نظم و سازماندهی: به عنوان یک حقوق‌گذار، وکیل باید سازماندهی خوب، نظم و دقت در کار خود داشته باشد.

خدمات وکیل پرس برای وکیل ملکی آنلاین در شمال کشور کدام است؟

وکیل پرس یک سامانه آنلاین است که خدمات حقوقی را ارائه می‌دهد. این سامانه شامل مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادها و سند‌های حقوقی، نگارش دعاوی و پاسخ به سؤالات حقوقی است. برای وکلای ملکی در شمال کشور نیز این سامانه قابل استفاده است. با استفاده از وکیل پرس، وکلا ملکی در شمال کشور می‌توانند به صورت آنلاین با مشتریان خود در ارتباط باشند و خدمات حقوقی را ارائه
دهند.

چگونه وکیل ملکی آنلاین ارزان قیمت پیدا کنم؟

برای پیدا کردن وکیل ملکی آنلاین ارزان قیمت، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • جستجوی آنلاین: با استفاده از موتورهای جستجو، به دنبال وکلا ملکی در منطقه خود بگردید. معمولاً وکلا با صفحات وب یا سایت‌های خود در اینترنت حضور دارند.
 • سامانه‌های قضایی: برخی از سامانه‌ها و پلتفرم‌های قضایی، لیست وکلا را براساس تخصص و منطقه نمایش می‌دهند. با جستجو در این سامانه‌ها، ممکن است به وکلا ملکی با هزینه مناسب دست پیدا کنید.
 • توصیه دوستان یا آشنایان: اگر شخصی دارید که تجربه همکاری با یک وکیل ملک را دارد، ممکن است بتواند شما را به یک وکیل خوب و با قابلیت هزینه مناسب معرفی کند.
 • مشاوره رایگان: برخی از وکلا ملکی، مشاوره رایگان ارائه می‌دهند. با استفاده از این خدمات، می‌توانید با وکلا در ارتباط باشید و درباره هزینه‌ها و خدمات آن‌ها صحبت کنید.
 • مقایسه قیمت: قبل از تصمیم گیری نهایی، بهتر است قیمت‌ها و خدمات چندین وکیل را با یکدیگر مقایسه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا وکیل مناسب با هزینه مناسب را پیدا کنید.
 • مذاکره قابل پذیرش: پس از پیدا کردن چندین وکیل مناسب، با آن‌ها تماس بگیرید و درباره هزینه‌ها و شرایط کار گفتگو کنید.

فقط در نظر داشته باشید که تکیه کردن به قیمت به تنهایی و بدون در نظر گرفتن تجربه وکیل ، ممکن است روش مناسبی برای برنده شدن پرونده شما نباشد .

مجموعه وکیل پرس چگونه خدمات مشاوره ملکی آنلاین به افراد ارائه می کند؟

مجموعه وکیل پرس خدمات مشاوره ملکی آنلاین را از طریق پلتفرم آنلاین خود ارائه می‌دهد. افراد می‌توانند به وبسایت وکیل پرس دسترسی پیدا کنند و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، درخواست خود را برای دریافت مشاوره ملکی ثبت کنند.

پس از ثبت درخواست، تخصص‌های مختلف حقوقی در حوزه مشاوره ملکی به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. تخصص‌های حقوقی با استفاده از تجربه و دانش خود، به شما راهنمایی‌های لازم را برای حل مشکلات چگونگی خرید، فروش، رهن یا اجاره ملک، قانون‌گذاری های جاری و سایر نکات قانونی در این زمینه ارائه خواهند داد.

برخی از خدمات مشاوره ملکی آنلاین که مجموعه وکیل پرس ارائه می‌دهد عبارتند از:

 • راهنمایی در خرید و فروش ملک
 • راهنمایی در رهن و اجاره ملک
 • بررسی قراردادهای ملکی
 • راهنمایی در خصوص قوانین و ضوابط مالکیت ملک
 • راهنمایی در خصوص تقسیم وراثت ملک
 • راهنمایی در خصوص حقوق و تعامل با همسایگان

با استفاده از پلتفرم آنلاین وکیل پرس، شما به سادگی و با کمترین هزینه، به تخصص‌های حقوقی در حوزه مشاوره ملکی دسترسی خواهید داشت.

در ضمن شما می توانید از طریق شماره تماس موبایل ۰۹۱۰۱۴۱۳۹۰۴ به سرعت نوبت مشاوره حقوقی دریافت نمایید .

نویسنده: دکتر مهدی صنم پور

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


 • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
 • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
 • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید