فهرست مطالب

وکیل ماهر برای طلاق

از آنجایی که دعوی طلاق یکی از شایع ترین و پردرخواست ترین دعاوی بوده که بیشتر زوجین با آن درگیر بوده اند لذا وجود یک وکیل متخصص و ماهر در این حوزه از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.و موجب می گردد که روند پرونده با موفقیت و در سیر زمانی کوتاه تری طی گردد
همان گونه که در مقالات متعددی که به حوزه طلاق اختصاص دادیم متوجه این امر شدیم که امر طلاق ممکن است به حالت های متعددی تحقق یابد و همیشه قرار نیست که با توافق دو جانبه زوجین به اتمام برسد. لذا اگر قرار بر آن است که شما به عنوان زوجه در دعوی طلاق ورود پیدا کنید همانند زوج شاید نتوانید مسیر پرونده را با موفقیت طی نمایید و با دشواری زیادی در اینکه بتوانید حکم طلاق را از محکمه بخواهید بر اینکه با تقاضای شما موافقت به عمل آورد داشته باشید لذا در اینجا وجود یک وکیل متخصص در زمینه طلاق می تواند کمک شایانی به شما بنماید چرا که دلیل این موفقیت بر آن بوده که این وکیل از آنجایی که در این حوزه کارکشته گردیده و وکالت پرونده های مختلفی را که ارتباط نزدیکی با موضوع پرونده شما داشته است را برعهده گرفته لذا می داند که باید در صدد ارائه چه ادله ای بوده باشد تا بتواند قاضی را به اقناع وجئانی بباید در صدد ارائه چه ادله ای بوده باشد تا بتواند قاضی را به اقناع وجدانی برساند که زوجه تقاضایش به عللی که از موارد موجهی بوده است که خواسته او به امر طلاق از دید قانونگذار قابل قبول دانسته شده است، لذا باید با تقاضایش موافقت گردیده شود اما اثبات این امر منوط به ارائه ادله مستند و مستدل قانونی باشد که شاید اگر زوجه بخواهد این مسیر پرونده را بدون راهنمایی و مشاوره یک وکیل زبده و متخصص پیش ببرد هرگز به موفقیت نرسد و نتواند قاضی را مجاب بر اینکه حکم طلاق را راجع به او صادر بنماید از محکمه تقاضا نماید.

 

 

چرا انتخاب وکیل متخصص طلاق

ممکن است گاهی اوقات موکلین بر اینکه حتما به تخصص وکیلی که قرار است وکالت پرونده شان را بر عهده بگیرد اهمیتی ندهند و این طرز فکر را داشته باشند که هر وکیل پایه یک دادگستری حتما می تواند روند پرونده را با موفقیت سپری کند در حالی که توجه به این امر بسیار حائز اهمیت بوده است چرا که وکیلی که در این امر زبده بوده و چندین پرونده موفقیت آمیز داشته است و تخصص خود را بر روی پرونده های خانواده از جمله طلاق گذاشته است و با قوانین و مقررات دادگاه های خانواده آشنایی کامل را داشته مسلما موفق تر بوده و می تواند احتمال پیروزی شما را در روند پرونده افزایش بدهد.

چگونه اقدام به انتخاب وکیل متخصص ماهر بنماییم ؟

اقدام به انتخاب وکیل متخصصی که آشناییت کامل به امور پرونده طلاق داشته است و در این امر کارآزموده و توانمند بوده باشد بسیار مهم است چرا که یک انتخاب اشتباه ممکن است علی رغم صرف زمان و هزینه گزاف به نتیجه ای مطلوب نرسد اما چگونه اقدام بنماییم در رابطه با این امر ممکن است عواملی تاثیرگذار بوده باشد و شما معیاری هایی را در رابطه با این امر در نظر داشته باشید اما بهترین معیار در انتخاب شاید توجه به این امر باشد که وکیلی که قرار است وکالت پرونده تان را بر عهده بگیرد آیا متخصص در این امر بوده و وکالت پرونده هایی که مشابه با پرونده شما بوده است حضورش مسمر ثمر بوده است و به نتیجه مطلوب رسیده است یا نه که از طریق سابقه وکلا می توانید به این مهم دست یابید.

برخی از سوالات متداول :

آیا انتخاب وکیل ماهر در امر طلاق می تواند در روند پرونده طلاق تاثیرگذار بوده باشد؟

بی تردید حضور وکیل توانمند و با مهارت در این حوزه می تواند کمک شایانی در روند موفقیت پرونده داشته باشد و از آنجایی که این وکیل آشناییت کامل با قوانین و مقررات دادگاه های خانواده داشته موجب گردیده که در سیر زمانی کوتاه تر و پرداخت هزینه دادرسی کمتر پرونده روند خود را طی نماید.

آیا وکلای وکیل پرس در امر طلاق مهارت کافی داشته و می توانیم روند پرونده خود را به آنها بسپاریم ؟

با توجه به اهمیت پرونده های خانواده از جمله طلاق که بسیاری از زوجین با آن درگیر بوده اند وکیل پرس تلاش خود را در به کارگیری وکلای با مهارت در این حوزه به کار گرفته تا بتواند در مسیر روند پرونده به کاربران عزیز راهنمایی های لازمه را بنماید لذا شما با خیال آسوده می توانید روند پرونده خودتان را به وکلای ما بسپارید.

 

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به وکیل طلاق در تهران دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

نویسنده : خانم آخوندی کارشناس ارشد حقوق تیم وکیل پرس

 

بهترین وکلای طلاق

سرکار خانم زهره رستگار

متخصص پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

خانم رستگار یکی از برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. با تحصیلات عالیه و بیش از 23 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق خوش درخشیده اند. خانم زهره رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به خانواده از جمله طلاق، طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج و طلاق از جانب زوجه، مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزند فعالیت می کنند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی خانواده و طلاق

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، طلاق، طلاق توافقی و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

جناب آقای صمد زارع

متخصص دعاوی خانواده و حقوقی و ...

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید