وکیل ماده 474 فوری در تهران

وکیل ماده 474 دیوان عالی کشور

فهرست مطالب

آیا تا بحال به ماده 474 در قانون دادرسی کیفری توجهی داشته اید و یا اینکه اطلاعاتی در این خصوص دارید. قصد تیم تحریریه وکیل پرس در سال 1401 ارائه خدمات و معرفی وکیل ماده 474 دیوان عالی کشور برای شما عزیزان خواهد بود. جای نگرانی نیست چرا که کارشناسان حقوقی وکیل پرس 24 ساعته شما را مشاوره خواهند داد.

اعاده دادرسی که در ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری قانون گذار آن را به عنوان یکی از طرق فوق العاده شکایت نسبت به احکام کیفری پیش بینی نموده موجبی برای دفاع از حقوق محکوم علیه ای بوده که ممکن است به عللی در فرآیند دادرسی اعم از خطا و اشتباه در حکم و مواردی از این قبیل حقش تضییع کرده و هم اکنون این امتیاز را داشته که با ارائه ادله قوی در جهت اثبات ادعایش ، خواستار تغییر حکمی باشد که به موجب حکم دادگاه قطعی گردیده و اعمال هیچ تغییری راجع به آن قابل اعمال نبوده است.

اما ماده 474 در قانون دادرسی کیفری این اصل را شکسته و حسب شرایطی به شخص محکوم علیه و اشخاصی که به نوعی نماینده قانونی یا قراردادی محکوم علیه بوده اند این حق را داده که بتوانند در جهت حمایت از شخص محکوم بتوانند درخواست اعاده دادرسی بدهند.

همچنین در یک مقاله ای جدا با موضوع “موارد نقض حکم در دیوان عالی کشور” شما را دعوت به مطالعه این مقاله نیز خواهیم نمود.

 

 

جهت اخذ مشاوره تخصصی با وکیل ماده 474 هم اکنون تماس بگیرید. سوالات خود را به دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام وکیل پرس ارسال کنید

 

شماره مشاوره حقوقی تلفنی

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید