وکیل تجدید نظرخواهی

فهرست مطالب

وکیل پرس به پاس قدردانی از همراهی شما با همکاری هولدینگ آرمانی هاب خدمات و تخفیفات ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته، شما می توانید با ثبت شماره خود از این خدمات و تخفیفات مطلع شوید.

گاروبین، خدمات آزمایشگاهی در محل؛ نمونه گیری رایگان
بدادم برس، خدمات تعمیرات و تاسیسات؛ ایاب و ذهاب رایگان
نگاه آرمانی، خدمات مارکتینگ و برندینگ

"*" indicates required fields

آیا به دنبال وکیل تجدید نظر خواهی با تجربه هستید!! تیم حقوقی وکیل پرس به وصورت برخط و 24 ساعته مشاوره حقوقی ارائه خواهد نمود.

تعریف اولیه تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی

به اعتراضی که در دادگاه تجدیدنظر مطرح می شود ، تجدیدنظرخواهی و به اعتراضی که در دیوان عالی کشور صورت می گیرد، فرجام خواهی می گویند. اگر اعتراضی نسبت به حکم دادگاه کیفری وجود داشته باشد در بیشتر موارد باید از طریق دادگاه تجدیدنظر و دادخواست تجدیدنظرخواهی صورت گیرد و در برخی احکام خاص کیفری باید دادخواست فرجام خواهی به دیوان عالی کشور انجام شود.

اگر اعتراضی نسبت به حکم دادگاه کیفری وجود داشته باشد در بیشتر موارد باید از طریق دادگاه تجدیدنظر و دادخواست تجدیدنظرخواهی صورت گیرد و در برخی احکام خاص کیفری باید دادخواست فرجام خواهی به دیوان عالی کشور انجام شود.

همچنین بدانید:

تفاوت تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی در امور کیفری چیست؟

 

شما عزیزان می‌توانید از وکیل تجدید نظرخواهی بهره مند شوید و چنانچه نیاز به کسب اطلاعات میزان هزینه وکیل تجدید نظرخواهی می باشید، با شماره زیر تماس بگیرید. همچنین وکلای وکیل پرس به صورت حضوری در دفتر مجموعه پذیرای شما عزیزان هستند و در خدمتگذاری به مراجعین از هیچ کمکی مضایقه نخواهند نمود.

 

 

مطالب پیشنهادی

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید