تصویر نمونه دادخواست اعاده دادرسی

نمونه دادخواست اعاده دادرسی

فهرست مطالب

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3049″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” parallax_scroll=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

گروه وکلای وکیل پرس در راستای رسیدگی هر جه سریعتر هموطنان عزیز به پروسه قضایی و رسیدگی به پرونده ها نمونه دادخواست های قضایی را داخل وبسایت قراار داده است. درنتیجه می توانید از قسمت پایین و کلیک بر روی دکمه نمونه دادخواست های دعاوی خانواده به کلیه دادخواست ها در این زمینه دسترسی داشته باشید.

این دادخواست ها به صورت فایل pdf قرار داده شده است و با کلیک برر روی هر یک می توانید آن دادخواست را دانلود و استفاده نمایید.

[/vc_column_text][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3004″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://vakilpress.com/%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%af%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%e2%80%8c%d9%87%d8%a7/” parallax_scroll=”no”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row]

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

2 دیدگاه دربارهٔ «نمونه دادخواست اعاده دادرسی»

  1. همون مشکلی که در بودن حق طلاق برای مردان هست.باید دو طرف این حق رو داشته باشن و یک طرفه نباشه.چرا که هر دو به این حق نیازمندند و هیچ کدام برده ی دیگری نیستند و هر دو انسانی آزادند.”برابری جنسیتی”

  2. پس اگر هر دو انسان آزادند، مهریه و نفقه هم باید حذف شود و همه چی یکسان باشد

دیدگاهتان را بنویسید