فهرست مطالب

مشاوره حقوقی طلاق تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق تلفنی وکیل پرس در سریع ترین زمان ممکن از اولویت خدمات دهی تیم حقوقی وکیل پرس می باشد کافی است با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و هر گونه سوال در خصوص شرایط درخواست طلاق، میزان هزینه و زمانی که صیغه طلاق جاری خواهد شد با خبر شوید

به طور کلی پروسه درخواست طلاق نیاز به وجود یک وکیل طلاق متخصص دارد که در طول مسیر شما را راهنمایی کرده و از حقوق خودتان و طرف مقابل مطلع کند. نگران نباشید کارشناسان دعاوی خانواده وکیل پرس از طریق راههای ارتباطی زیادی با شما و درکنار شما خواهند بود. همچنین در صورن فوری بودن سوال در این خصوص و این موضوع، می توانید از طریق پنل چت آنلایت سایت (پایین در سمت راست سایت) سوالات خود را از ما بپرسید. اگر هم به وکیل طلاق در تهران نیازمند بودید لینک مدنظر را کلیک کرده و درخواست وکیل طلاق را برای ما ارسال نمایید.

مشاوره حقوقی طلاق تلفنی ممکن است حسب تقاضای هر یک از زوجین و یا به صورت توافقی که ناشی از اراده طرفین عقد نکاح برای پایان بخشیدن به زندگی زناشویی بوده صورت بپذیرد که وکیل پرس این شرایط را به وجود آورده که شما بتوانید بدون نیاز به حضور با توجه با محدودیتی که در زمان و یا مکان داشته اید و فرصت آنکه با حضور فیزیکی خود درصدد دریافت مشاوره از وکلا و مشاوران که در حوزه طلاق کارآزموده بودند مشاوره خویش را به صورت تلفنی دریافت کنید و همچنین وکیل پرس این امکان را برای شما کاربران به وجود آورده تا بر حسب اختیار خود اقدام به انتخاب وکیل متخصص در این حوزه بر اینکه آقا باشد یا خانم بنمایید و به راحتی مساله خود را مطرح نمایید
و اما تاکید وکیل پرس بر ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در امر طلاق به علت آن بوده که این دعوی از شایع ترین دعاوی حقوقی در حوزه خانواده بوده است و ممکن است زوجین زیادی را درگیر بنماید لذا تلاش بر آن شد که این امکان برای شما کاربران عزیز فراهم شود که بتوانید در صورت وجود هر گونه مشکل در این زمینه از خدمات مشاوره که مشاوره حقوقی تلفنی که یکی از پرکاربردترین روش های ارتباط مستقیم با مشاورین حقوقی و وکلای زبده بوده بهره مند بشوید و به راحتی در هر زمان که تمایل داشتید مشکل خود را با ما در ارتباط بگذارید و درصدد بهترین راهکار حقوقی در این زمینه از ما بوده باشید.
پس ملاحظه نمودید که این روش مزایایی زیادی داشته و بسیار آسان بوده است اما باید این نکته را فراموش نکنید که این روش در جایی که شما تصمیم بر تنظیم دادخواست و یا لایحه ای مستدل و مستند داشته باشید نمی تواند گزینه مناسبی بوده باشد چرا که ارائه نمودن یک لایحه منوط به وجود ادله ای بوده که شما باید در اختیار وکیل متخصص در این امر قرار بدهید تا بتواند با توسل به امارات موجود در مقام دفاع از شما برآید و کاربرد این روش از مشاوره صرفا برای راهنمایی حقوقی از وکیلی بوده که در این امر زبده بوده و وکالت پرونده های زیادی را در حوزه طلاق بر عهده گرفته است. اما می تواند پیش مقدمه ای برای گرفتن مشاوره اولیه قبل از حضور شما به موسسه برای سپردن مراحل اجرایی پرونده بوده باشد و شما بعد از صحبت اولیه بدانید که باید چه مدارک و ادله ای را برای پیشبرد پرونده خود به وکیل ارائه بدهید

از مهمترین وظایف وکیل طلاق برای ارائه مشاوره حقوقی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • مشاوره دادن به بهترین شکل با توجه به شرایط موکل و سعی کردن بر سازش زوجین
  • وقت شناس بودن وکیل به جهت حضور در محاکم قضایی
  • بررسی پرونده های مشابه به منظور تسریع در امور پیگیری پرونده و ارایه مه موقع آنها به مراجع مربوطه
  • جمع آوری داده کافی و محکمه پسند به منظور دفاع از موکل خود
  • پیگیری مراحل دادرسی پرونده در هر مرحله و آگاه سازی موکلین در مورد آن ها

 

برخی از سوالات متداول مشاوره حقوقی طلاق تلفنی :

آیا مشاوره حقوقی تلفنی طلاق می تواند جایگزینی بر ارائه مشاوره حضوری بوده باشد؟

در این امر به قطع یقین باید گفت هیچ روشی نمی تواند جایگزین مشاوره حقوقی به صورت حضوری بوده باشد اما علی رغم این امر گاهی اوقات به دلایلی امکان بهره مند شدن از این نوع مشاوره وجود نداشته است که در اینجا ارائه خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین به عنوان روشی کارآمد می تواند پاسخگوی مشکل شما بوده باشد چرا که این امکان برای شما بوده که با یک تماس تلفنی از خدمات مشاورین و وکلای متخصص در حوزه طلاق بهره مند بشوید.

آیا وکیل پرس اقدام به ارائه خدمات مشاوره به صورت تلفنی برای کاربرانی که درگیر مشکلات خانوادگی خود از جمله طلاق که یکی از شایع ترین دعاوی در حوزه حقوق خانواده بوده نموده است؟

حساسیت دعاوی خانوادگی وکیل پرس را برآن داشت که در حوزه دعاوی خانواده اعم از بحث نکاح ، طلاق ، مهریه، نفقه و دریافت اجرت المثل ایام زوجیت و به صورت کلی کلیه دعاوی که با این حوزه مرتبط بوده اند اقدام به ارائه خدمات مشاوره از جمله ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری اعم از مشاوره تلفنی و آنلاین بنماید و این امکان را به وجود آورد که افراد بدون نیاز به حضور فیزیکی خود درصدد رفع مشکل خویش برآیند.

 

مشاور حقوقی تلفنی رایگان | وکیل پرس

نویسنده : خانم آخوندی کارشناس ارشد حقوقی وکیل پرس

 

بهترین وکلای طلاق

سرکار خانم زهره رستگار

متخصص پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

خانم رستگار یکی از برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. با تحصیلات عالیه و بیش از 23 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق خوش درخشیده اند. خانم زهره رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به خانواده از جمله طلاق، طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج و طلاق از جانب زوجه، مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزند فعالیت می کنند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی خانواده و طلاق

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، طلاق، طلاق توافقی و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

جناب آقای صمد زارع

متخصص دعاوی خانواده و حقوقی و ...

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید