شماره وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در مورد مشاوره حقوقی تلفنی به عنوان یکی از بهترین روش های ارائه مشاوره حقوقی مطالبی را تشریح کنیم. این نوع خدمات مشاوره ای به شکل قابل توجهی می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. از این رو در موسسه وکیل پرس بستری برای مشاوره حقوقی تلفنی آماده شده است. شما با ارائه خدمات حقوقی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی می توانید از بهترین وکلا وکیل پرس بهره مند شوید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان
.

مشاوره حقوقی تلفنی، یکی از بهترین روش های ارتباط با وکلا

این روزها یکی از اصلی ترین و اساسی ترین نیازهای افرادی که پرونده های حقوقی دارند، بهره گیری از مشاوره های وکلای مجرب پیش از به جریان افتادن دعاوی حقوقی است. وکلای مجرب می ‌توانند با دادن مشاوره ‌های بسیار خوب از جمله مشاوره حقوقی تلفنی افراد را در پرونده های حقوقی خود کمک کنند. بارها مشاهده شده است که افراد درگیر در پرونده های حقوقی، بدون مشاوره وارد جریان پرونده قضایی شده ‌اند و به علت عدم آشنایی با موضوعات مختلف حقوقی، به مشکل برخورد کرده اند. اما بدون شک با استفاده از وکلا و مشاورین با تجربه در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی، به خوبی می‌توان در پرونده ‌ها و دعاوی حقوقی به موفقیت رسید. از این رو استفاده از مشاوره و راهنمایی های وکلا، قبل از به جریان افتادن پرونده حقوقی اهمیت زیادی دارد.

استفاده از تجربه و نظرات وکلا با مشاوره تلفنی

خیلی از موضوعات حقوقی توسط وکلا مورد مشاوره قرار می گیرد.به عبارت دیگر وکلا می توانند در دعاوی حقوقی، مشاوره هایی که برای پیشبرد بهتر یک پرونده لازم است را، به افراد بدهند. واضح است که خیلی از افراد اطلاعات کافی در مورد اصطلاحات و قوانین مربوط به یک موضوع حقوقی را ندارند. یک راه این است که خود افراد به مطالعه در زمینه حقوقی مورد نظر بپردازند. بدون شک مطالعه این قوانین نیازمند زمان و آموزش‌های زیادی است که خیلی از افراد قادر به انجام آن نیستند. از این رو استفاده کردن از مشاوره ها و راهنمایی های وکلا، می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. چرا که وکلا و مشاوران با تجربه در حوزه ‌های حقوقی، سالها قوانین و مقررات را در مورد دعاوی مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار داده اند و می توانند با توجه به تجربه‌ای که دارند، بهترین و مناسبترین مشاوره لازم را به افراد بدهند. اما چگونه می‌توان از مشاوره ‌های مختلف های وکلای تراز اول استفاده کرد؟

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از راههای مشاوره گرفتن از وکلای با تجربه این است که به صورت حضوری به دفاتر و مراکزی که وکلا در آنها مستقر هستند رفته و با صرف هزینه زمانی و مالی قابل توجهی از آنها در مورد دعاوی حقوقی مشاوره بگیرید.

قاعدتاً استفاده از این روش نیازمند آن است که زمان قابل توجهی را صرف رفت و آمد به مراکز و دفاتر وکلا کنید. ممکن است که به دلایلی مانند مشغله کاری و…، توانایی انجام این کار را نداشته باشند. اما اگر سامانه‌های آنلاین یا بسترهای مانند تلفن برای مشاوره حقوقی (مشاوره حقوقی تلفنی) از وکلا باشد، قطعاً روند مشاوره گرفتن بسیار ساده تر خواهد بود.

ما در گروه وکلای وکیل پرس همه ابعاد خدمات حقوقی را از طریق تلفن به مخاطبان عزیز ارائه می دهیم. مشاوره حقوقی تلفنی یکی از بهترین و به صرفه ترین روش ها برای دریافت مشاوره، قبل از شروع پرونده های حقوقی می باشد. در این روش شما کافی است متناسب با پرونده ای که در جریان دارید، با وکیل مجرب و متخصص در آن زمینه تماس بگیرید و از مشاوره های ایشان استفاده کنید. وکلای موسسه وکیل پرس با استفاده از تجربه بسیار زیاد خود در دعاوی حقوقی مشابه شما، می‌توانند بهترین مشاوره ‌ها و کاربردی ترین آن ها را به شما ارائه بدهند. شما می توانید تمام سوالات مورد نیاز در مورد تنظیم دادخواست و … را از وکلا ی وکیل پرس پبرسید. استفاده کردن از وکیل تلفنی قطعاً می‌تواند راهی مناسب و به صرفه برای به دست آوردن راه حل های مناسب در دعاوی حقوقی باشد.

از این رو ما در موسسه وکیل پرس بستری را فراهم کردیم که شما بتوانید به سادگی، مشاوره حقوقی خود را از طریق تلفن در اختیار داشته باشید. مشاوره حقوقی تلفنی می تواند خیلی از نیازهای افراد را در پرونده های حقوقی شامل شود. وکیل پرس مشاوره حقوقی واتساپ و مشاوره حقوقی فوری رایگان را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

شماره ثابت برای مشاوره حقوقی طلاق توافقی
.

گاهی در برخی از مشکلات حقوقی به مشاوره حقوقی فوری نیاز پیدا خواهید کرد و همین موضوع ممکن است شما را به اشتباه بیندازد و با افراد غیر متخصص مشاوره انجام دهید و کار را برای خودتان سخت تر کنید. برای اینکه با وکیل متخصص مشاوره کنید حتما از سایت های معتبر استفاده کنید از وکیل بودن مشاور مطمئن شوید بعد مشاوره انجام دهید.

گروه حقوقی وکیل پرس با سال ها فعالیت و بهره گیری از وکلای مجرب و متخصص در حوزه های خانواده، املاک و اراضی، تجاری، بانکی و اداره کار سایتی معتبر و مطمئن در جهت ارائه خدمات مشاوره است. افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی فوری تلفنی دارند می توانند از طریق تماس با شماره مندرج در سایت مشاوره خود را انجام دهند.

 

صرفه جویی در هزینه با مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس

می‌توان گفت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان قیمت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی باشد که آشنایی کافی با قوانین و مقررات حقوقی در زمینه های مختلف را ندارند و به دلایل مختلف امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکلا را ندارند. بعضا شاهد این هستیم که خیلی از دعاوی حقوقی در روستاها و مراکزی اتفاق می‌افتد که به اندازه کافی از شهرها و موسسات حقوقی فاصله دارند. رفت و آمد افراد به شهر برای مشاوره گرفتن به اندازه کافی، هزینه زمانی و مالی برای شاکیان به بار می‌آورد. از این رو بهترین کار این است که با استفاده از خطوط تلفنی و مشاوره وکیل پرس تمام مشاوره های لازم در زمینه دعاوی حقوقی خود را دریافت کنید.

با این روش، نیازی به رفت و آمدهای طولانی و پر هزینه از روستا به شهر یا مراکز دور از شهر نیز نخواهد بود. هدف ما از تشکیل وکیل و مشاوره تلفنی وکیل پرس همین بوده است تا تمامی افراد در تمام نقاط کشور (بدون توجه به نقطه جغرافیایی آنها) بتوانند از بهترین مشاوران و وکلا در حوزه دعاوی حقوقی خود استفاده کنند.

شما با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس می توانید در تمام پرونده های حقوقی خود، به وکلای مجرب و تراز اول دسترسی داشته باشید. ما در مجموعه وکلای وکیل پرس برای انواع مختلف دعاوی حقوقی و قضایی مانند وکیل خانواده، وکیل بانکی، وکیل کیفری، وکیل ملکی، وکیل شرکتهای تجاری، وکیل اداره کار و…. انواع و اقسام موضوعات دیگر در حوزه قضایی، وکلای متخصص را جمع‌آوری کرده ایم.

ما در وکیل پرس از مجرب ترین و بهترین وکلا با سابقه های درخشان در پرونده های مختلف قضایی استفاده می کنیم و شما می توانید تمام مشکلات حقوقی و قضایی خود را از طریق تلفن با مشاوران حقوقی ما در میان بگذارید. هزینه مشاوره حقوقی وکیل پرس بسیار مناسب است.

 

مشاوره تلفنی در هنگام تنظیم دادخواست

مثلا خیلی از افراد از نحوه تنظیم دادخواست اطلاع کافی ندارند. در حالیکه تنظیم دادخواست اولین گام در زمینه رسیدگی به یک دعوای حقوقی است. همان طور که می دانید به موجب ماده ۲ قانون آیین دادرسی مدنی افرادی که شاکی محسوب می‌شوند باید حتماً تنظیم دادخواست خود را ارائه کنند و در صورتی که این تنظیم دادخواست ارائه نشده باشد، اصلاً درخواست آنها مورد قبول واقع نیست. به همین دلیل باید تنظیم دادخواست به صورت کاملاً دقیق و جامع انجام شود. خیلی از افراد از این دانش برخوردار نیستند که یک دادخواست متناسب با قوانین و مقررات قانونی ارائه بدهند. از آنجاییکه دادخواست ها نقش بسیار مهمی در دادرسی دارند باید توجه زیادی به متن آن شود. از طرفی دادخواست های حقوقی و کیفری انواع و اقسام مختلفی دارد. معمولاً دادخواست شورای حل اختلاف نخستین نوع تنظیم دادخواست است و در ادامه آن (در صورت عدم صلح بین طرفین) دادخواست های بعدی، باید تنظیم شود. از این رو توصیه می کنیم از مشاوره های تلفنی وکیل پرس استفاده کنید تا یک دادخواست کاملاً دقیق و جامع و تاثیرگذار را ارائه بدهید. تنظیم دادخواست دقیق و مبتنی بر قوانین و مقررات در دادرسی شما تاثیر بسیار مناسبی خواهد گذاشت. همانطور که می دانید امروزه دادخواست‌ها باید در سامانه‌های الکترونیک ارائه شود. خیلی از سامانه های حقوقی نیز دارای ویژگی هایی هستند که مشاوره حقوقی تلفنی وکیل پرس تمام موضوعات مربوط به آن را به خوبی برای شما توضیح خواهد داد.

 

موسسه حقوقی وکیل پرس بهترین موسسه برای مشاوره حقوقی تلفنی

تمام هدف وکیل پرس این است که شما بتوانید با مشاوره‌های بسیار خوبی که از وکلای با تجربه و متخصص در حوزه دعوای حقوقی خود می گیرید، به بهترین شکل ممکن پرونده حقوقی خود را به پیش ببرید.

امروزه به علت مشغله‌های کاری، ویروس کرونا و … امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکلا یا مهیا نیست یا اگر هم مهیا باشد نیازمند صرف هزینه زمانی و مالی قابل توجهی است. اما با استفاده از اینترنت و خدمات تلفنی مشاوره حقوقی وکیل پرس (مشاوره حقوقی تلفنی) شما می توانید به خوبی گام های ابتدایی در زمینه پرونده قضایی خود را بردارید. شما پس از طرح یک دعوا و زمانی که نیاز به مشاوره در این زمینه می بینید به راحتی می توانند با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی وکیل پرس نه تنها در زمینه تنظیم دادخواست، بلکه در باره تمام موارد موجود در حوزه پرونده قضایی خود مشاوره های لازم را از متخصصین وکیل پرس دریافت خواهید کرد.

بدون شک شما با استفاده از خدمات تلفنی هم در هزینه زمانی و هم هزینه مالی خود صرفه جویی خواهید کرد. به این دلیل که خیلی از اوقات شاهد آن بودیم که افراد دادخواست نامناسبی را تنظیم کرده اند و در پرونده قضایی خود دچار مشکل شده اند یا خیلی از افراد که دارای صلاحیت لازم برای مشاوره حقوقی نبودند، به افراد مختلف مشاوره داده اند و مبالغ کلانی نیز از آنها در یافت کرده اند. در حالی که کمک زیادی هم به جریان پرونده نکرده اند.

.

راه های ارتباط با وکیل پرس

ما در موسسه حقوقی وکیل پرس از متخصصین مجرب و با تجربه که سابقه طولانی در حوزه پرونده‌های قضایی دارند استفاده می‌کنیم. یعنی شما پس از تماس با ما و ارائه مشکل خود، به وکیل متخصص و مجرب در این زمینه وصل خواهید شد و ایشان تمام نکات مهم را در زمینه پرونده قضایی شما ارائه خواهد کرد. هزینه این نوع مشاوره وکیل پرس نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه وکیل پرس و مشاوره حقوقی تلفنی در تهران می توانید به سایت وکیل پرس مراجعه نمایید. شما می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی در هزینه ای زمانی و مالی خود به شکل قابل توجهی صرفه جویی کنید.

برخی سوالات مهم و متداول شما از طریق چت آنلاین سایت وکیل پرس

سوال: سلام آیا تخریب جزیی که همسایه به دیوار حیاطم وارد کرده وروی دیوار بنده رفته و با گلنگ سه بلوک را تخریب کرده حتی دوربین مدار بسته آن را گرفته شامل جرم نمیشه؟

پاسخ: در صورت طرح شکایت و صدور حکم مشمول تخریب میشود و این موضوع برای قاضی باید محرز شود توسط نظر کارشناس

سوال:سلام اگر کسی اجاره نامه مغازه باپدر خود نداشته وبرادران وپدر برای محکوم کردن آنها قول نامه ای ساختگی درست کرده باشند و فقط اثر انگشت مستاجر که من باشم با امضا وشهود سه تا از برادرانم وپدرم بدون اثر انگشت وفقط امضا خالی هست واگر کارشناس انگشت نگاری تشخیص بدهد که اثر انگشت من نیست چند سال محکوم به زندان میشوند؟

پاسخ: مجازات جعل ۶ماه تا۲سال حبس

سوال: سلام برای شرکتی کار میکنم که بیمه هم هستم در هنگام استخدام نه تعهد دادم ونه قرارداد امضا کردم الآن می خواهم کارم را ترک کنم کار فرما میتواند از من شکایت کند؟اگر خسارتش را بدهم چه؟

پاسخ: یکماه قبل جهت استعفا به کارفرما اطلاع دهید

 

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید