فهرست مطالب

وکیل ملکی | مشاوره حقوقی دعاوی ملکی

پس از خانواده، املاک و مستغلات مهمترین دارایی انسانها به شمار می رود که ماندگار بوده و علاوه بر پشتوانه مالی و روانی نقش سرمایه و تامین آینده افراد را بر عهده دارد و خرید و فروش مستغلات و اموال غیر منقول اصول و قوانین خاص خود را داراست و عدم آگاهی به آنها در بسیاری از موارد موجب ایجاد خسارت های غیر قابل جبران مادی و معنوی شده و به همین دلیل حجم گسترده ای از پرونده های جاری در مراجع قضایی را پرونده های اموال غیر منقول و املاک تشکیل می دهد و مراجعه به وکلای مجرب در دعاوی ملکی کیفری و حقوقی تبدیل به ضرورت می شود.

وکلای متخصص در دعاوی ملکی باید ضمن داشتن تجربه کافی، تسلط به قوانین، آگاهی از قراردادها و معاملات ملکی، بتواند از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

وکیل ملکی در واقع همانطور که از عنوانش مشخص است، وکیلی است که در دعاوی ملکی تخصص دارد. در این مطلب با وکیل مشکلات ملکی که همان وکیل متخصص املاک است، حدود وظایف وکیل متخصص دعاوی ملکی، دعاوی ملکی که توسط وکیل ملکی پیگیری می‌شود و به طور کلی هر آنچه لازم است درباره وکیل ملکی بدانید، آشنا می‌شوید، تا بتوانید وکیل ملکی خوب در تهران را تشخیض داده و از او کمک بگیرید. همچنین هزینه وکیل دعاوی ملکی، اینکه چه لزومی دارد به وکیل مشکلات ملکی جهت مشاوره حقوقی رجوع کنید نیز توضیح داده شده است. با وکیل پرس همراه باشید.

همواره مد نظر داشته باشید که در تمامی دعاوی حقوقی، وکیل دعاوی حقوقی می تواند به درستی شما را راهنمایی کند و مدافع حقوق شما باشد. وکلای ملکی وکیل پرس آماده قبول وکالت پرونده های شما در دعاوی ملکی و ارائه مشاوره لازم هستند و همچنین ارتباط شما با وکیل ملکی آنلاین نیز فراهم شده است.

 

جهت اخذ مشاوره حقوقی با وکیل ملکی متخصص وکیل پرس هم اکنون تماس بگیرید.

مشاوره ملکی در تهران
.

وکیل ملکی به چه کسی می گویند ؟

دعاوی ملکی از دیر باز تاکنون از شایع ترین و پیچیده ترین دعاوی مطروحه در محاکم دادگستری بوده است. دعاوی ملکی از زیر مجموعه اراضی و املاک است و وکیل دعاوی ملکی به وکیلی گفته می شود که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعالیت می نماید و در واقع وکیل تخصصی ملک است. دعاوی ملکی به اموال غیر منقول اختصاص دارد، از این رو بایستی در دادگاه محل وقوع مال غیر منقول ( دادگاه محل واقع شدن ملک ) نسبت به آنها  طرح دعوا صورت گیرد.

این موضوع یکی از دشواری‌های اقامه دعاوی ملکی می‌باشد چرا که در بسیاری از مواقع ملک مورد اختلاف از محل سکونت متقاضی فاصله دارد. در این مواقع سپردن دعوا مورد نظر به وکیل ملکی متخصص می تواند بسیار راهگشا باشد و مشکل را مرتفع نماید.مشاوره حقوقی ملکی

وکیل ملکی خوب به چه قوانینی باید اشراف داشته باشد ؟

دعاوی ملکی از جمله دعاوی است که نیازمند تسلط بر قوانین حقوقی، کیفری، ثبتی، مالیاتی، شهرداری و… می باشد. همینطور لازم است که وکیل ملکی، در کنار اشراف بر قوانین بر آراء صادره از دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی و مهم‌تر از همه بر رویه‌های قضایی محاکم آگاهی کامل داشته باشد. بهترین وکیل ملکی فردی است که با اشرافی که بر این قوانین دارد، در هر دعوایی به اقتضای مورد ارجاع شده، تشخیص  می‌دهد که از کدام راهکار قانونی می‌توان نتیجه مطلوب را به دست آورد.

 

 انواع دعاوی ملکی که توسط وکیل ملکی مطرح می گردند

بسیاری از افراد که با مشکلات ملکی مواجه می گردند، به دنبال حل مشکل خویش به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه می نمایند و اینجاست که تبحر وکیل  مشخص می گردد؛ چراکه لازم است این وکیل ، در وهله اول تشخیص دهد که چه دعوایی بایستی مطرح گردد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. بسیار دیده شده است که طرح دعاوی ملکی غیر مرتبط سبب گردیده است که دعوا در محکمه با قرار رد دعوا مواجه گردد از این رو طرح صحیح موضوع دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است. دعاوی ملکی  را در سه دسته می توان تقسیم نمود که در ذیل به برخی از این دعاوی اشاره می گردد :

 

دعاوی ملکی حقوقی

 • الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی
 • الزام به تنظیم سند رسمی
 • دعوای اثبات مالکیت
 • دعوای رفع تصرف عدوانی
 • دعوای قلع و قمع بنا
 • دعوای فروش ملک مشاع
 •  دعوای فک رهن از ملک
 • دعوای ابطال سند رسمی ملک
 • دعوای تحویل و تسلیم مبیع
 • دعوای مطالبه خسارت
 • دعوای افراز و تفکیک ملک
 • دعوای الزام به تادیه ثمن معامله یا قرارداد
 • دعوای الزام به تحویل مبیع
 • دعوای خلع ید و تخلیه ید
 • دعوای فک رهن از ملک
 • دعوای الزام به اخذ پایان کار

دعاوی ملکی ثبتی

 • دعوای ابطال سند رسمی
 • دعوای ابطال اجراییه ثبتی
 • دعوای ابطال سند مالکیت معارض
 •  توقیف عملیات اجرای ثبت

دعاوی ملکی کیفری

 • جعل اسناد ملکی
 • جرم انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر
 •  جرم استفاده از سند مجعول در معاملات ملکی
 • جرم ورود غیر مجاز به ملک غیر
 • جرم فروش غیر قانونی ملک غیر
 • کلاهبرداری در خرید و فروش معاملات ملکی
 • جرم معامله معارض در دعاوی ملکی

 

وکیل متخصص دعاوی ملکی

اغلب وکلا در بسیاری از زمینه های حقوقی آگاهی کافی دارند اما وکیل ملکی به فردی گفته می شود که با آگاهی کامل به قوانین کیفری و حقوقی املاک و مستغلات داشته و از موکل خود وکالت و اختیار کافی برای پیگیری از خواسته ها و حقوق او در مراجع قانونی داشته باشد. و بتواند با شرکت در دادگاه ها و مراجع قضایی و به کمک قوانین حاکم بر معاملات غیر منقول نظر قاضی پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد و از حقوق از دست رفته موکل خود دفاع کند.

وکیل متخصص، مجرب و آگاه به مسائل حقوقی و کیفری مستغلات:

 • برای مدیریت دعوای ملکی علاوه بر تخصص نیاز به تجربه کاری در این زمینه نیز می باشد. مانند وکیلی که از نظر آکادمیکی دارای مدرک دکتری است اما در انجام معامله ملکی از تجربه ای برخوردار نیست و به عبارتی دارای تجربه عملی نیست.
 • یک وکیل دعاوی متخصص، در حرفه خود تلاش می کند موکل خود را از کوتاهترین و کم هزینه ترین راه به مقصد برساند.
 • وکیل دعاوی ملکی باید بر قانون مدنی و آیین نامه ها و قوانین تجاری تسلط کافی داشته باشد
 • وکیل دعاوی ملکی باید دارای توانایی های علمی و عملی در قراردادهای ملکی و تجربه کاری و حسن اخلاق باشد و از ابتدای امر از حق الوکاله را اعلام نماید تا با خیالی آسوده پرونده ملکی خود را به او بسپارید.

یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل دعاوی ملکی : تعهد، رازداری و  توانایی در نگهداری از اطلاعات و اسنادی است که در اختیارش قرار داده اید می باشد.

 

هزینه وکیل دعاوی ملکی چقدر است؟

دعاوی ملکی به جهت پیچیدگی های خاصی که دارد نیازمند تحقیق و بررسی و در اکثر مواقع پیگیری های فراوان است. از این جهت هزینه وکیل ملکی خوب در دعاوی ملکی معمولا بالا می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از افرادی که با مشکلات ملکی مواجه هستند از سپردن دعوای خویش به وکیل ملکی امتناع نمایند.

اما لازم به ذکر است که اگر چه ممکن است هزینه ای جهت انجام امورملکی توسط وکیل ملکی اخذ گردد اما این اطمینان حاصل می گردد که دعوای مطروحه در مسیر صحیح خویش در حرکت  است و نتیجه مطلوب را در پی خواهد داشت.

در بسیاری از مواقع افراد به جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها، شخصا در پیگیری دعاوی ملکی اقدام می نمایند که این امر متاسفانه اگرچه این طور به ذهن متبادر می نماید که در هزینه ها صرفه‌جویی صورت گرفته است اما در واقع در بسیاری از مواقع دعوای مطروحه با شکست مواجه می‌گردد و هزینه‌های غیر منتظره دیگری بر فرد متقاضی تحمیل میگردد. در واقع هزینه دعاوی ملکی به فراخور موضوع مطروحه متفاوت می باشد. اما لازم به ذکر است که اگرچه در بدو امر هزینه دعاوی ملکی به نظر بالا است، اما در حقیقت این هزینه از سایر هزینه های مضاعف و غیرمنتظره پیشگیری می‌نماید.

 

وکیل ملکی متخصص

چرا لازم است که با وکیل ملکی متخصص مشاوره کنیم؟

دعاوی ملکی دارای نکته سنجی های خاص خود می‌باشد، طرح این دعاوی نیازمند اشراف کامل بر قوانین حقوقی، کیفری، ثبتی، مالیاتی، آراء دیوان عالی کشور و رویه قضایی می‌باشد. اقامه دعاوی ملکی توسط افراد عامی، به جهت پیچیدگی موضوع و غیر قابل پیش‌بینی بودن روند دادرسی به سختی و در موارد بسیار نادری امکان حصول نتیجه دارد. نکته قابل ذکر این است که همه وکلا نیز حاضر به اخذ پرونده های ملکی نمی باشند، چرا که وکلا نیز به خوبی می‌دانند که در طرح دعاوی ملکی تنها اشراف بر قوانین کافی نیست بلکه طرح این دعاوی در محاکم نیز نیازمند دارا بودن تخصص و تجربه است.

تجربه و تخصص در اقامه دعاوی ملکی نقش قابل توجهی را ایفا می‌نماید. البته برخی از وکلا نیز بدون دارا بودن تجربه کافی به قبول این دعاوی اقدام می‌نمایند که متاسفانه نتیجه‌ای جز شکست ندارد. دعاوی ملکی دعاوی است که معمولا اطلاعاتی از روند آن در دست عموم نیست و بسیاری از افراد در باب موضوعات ملکی اطلاعاتی اجمالی دارند که معمولا این اطلاعات نیز اشتباه یا ناقص است. از این رو لزوم مشاوره با وکیل ملکی در طرح این دعاوی از اهمیت وافری برخوردار است. وکیل ملکی متخصص با بررسی موردی پرونده میتواند نکات حائز اهمیتی را از دعوا استخراج نماید که شاید در نظر افراد عامی جلوه ننماید اما در روند پیگیری دعوا و به نتیجه رسیدن آن مهم باشد.

از این رو لازم است که پیش از طرح دعاوی ملکی در محاکم دادگستری با وکیل متخصص در این زمینه، مشاوره صورت گیرد تا وی با اشرافی که بر قوانین و نحوه طرح این دعاوی در محاکم دارد در وهله اول نوع دعوایی که بایستی اقامه گردد را مشخص نماید. چرا که اصلی ترین گام در اقامه دعاوی ملکی یافتن موضوع صحیح جهت طرح دعوا در محاکم می باشد.

آیا می توان دعاوی ملکی در سایر شهرها و استان ها را به وکیل ملکی تهران سپرد؟

در بسیاری از موارد، تمایل به قبول دعاوی املاک در بین وکلای تهران نسبت به سایر شهرها و استان ها بالاتر است و گاها وکلای ملکی در تهران به جهت اینکه بیشتر با چنین دعاوی روبه رو می‌گردند تخصص و تجربه بالاتری در این زمینه کسب می نمایند. همین امر سبب می گردد، در اقامه چنین دعاوی در محاکم دادگستری بهتر عمل نمایند و نتایج مطلوبی از دعاوی را کسب کنند.

دلیل دیگر جهت بهره بردن از وکیل ملکی در تهران این است که در بسیاری از شهرها وکلا به صورت تخصصی بر یک موضوع خاص کار نمی‌نمایند، اما در تهران موسسات حقوقی سیستمی را تدوین نموده اند که هریک از وکلای پایه یک دادگستری در یک زمینه خاص به مشاوره و قبول وکالت اقدام کنند. یکی از مجموعه های مزبور گروه وکلای وکیل پرس می باشد.

 • بهترین وکیل دعاوی ملکی مدافعی است در برابر تضییع حق موکل خود در برابر افرادی که ناقض قانون هستند.
 • مسلط بودن به مسائل حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک یکی دیگر از مشخصه های وکیل دعاوی ملکی است.
 • نوشتن تخصصی لایحه و تنظیم دادخواست، در پرونده را به خوبی انجام دهد تا در جلسه دادرسی بهترین دفاع را جهت احقاق حق موکل خود در دادگاه داشته باشد.

 

دعاوی ملکی در تمامی حوزه ها

تمام دعاوی در حوزه های دیگر را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی نمود:

 • دعاوی ملکی حقوقی :

 فعالیت مهمترین دعاوی ملکی حقوقی که می توان به آن اشاره نمود

 • دعاوی مربوط به فک رهن و سند های ضمانتی.
 • دعاوی مربوط به الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی برای ساختمان هایی که دارای واحد های مستقل می باشند.
 • دعاوی مربوط به پایان کار ساختمان

دعاوی ملکی حقوقی در این گونه از دعاوی جرمی اتفاق نیفتاده است و افراد، به علت عدم آگاهی از قوانین طرح دعوا می کنند و قانونگذار پیش بینی های لازم را در این خصوص نموده  و قضات در دادگاه ها با توجه به قوانین و اصول حقوقی قضاوت کرده ورای صادر می کنند.

 دعاوی ملکی کیفری با ارتکاب جرم از طرف افراد آغاز می شود و وجود شاکی خصوصی و یا ورود مدعی العموم آغاز این دعاوی است و زمینه این دعاوی سودجویی و کلاهبرداری عده ای شیاد است که با استفاده از عدم آگاهی افراد به قوانین به ارتکاب جرم اقدام میکنند.

 • دعاوی ملکی کیفری:

دادگاه صالح رسیدگی به دعاوی ملکی کیفری، دادگستری ها  هستند و در زمینه های زیر این جرایم را بررسی و رای صادر می کنند.

 • مشکلات ناشی از ارتکاب جرم و کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک
 • دعاوی مربوط به خیانت در امانت در خصوص املاک
 • پرونده هایی که از فروش غیر قانونی اموال فردی به یک یا چند نفر ایجاد می شود.
 • دعاوی مربوط به انتقال منافع مستغلات به سایر افراد
 • پرونده های ناشی از جعل اسناد ملکی با هدف کلاهبرداری
 • دعاوی که در اثر تغییر کاربری اراضی، بدون دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح

با توجه به پیچیدگی در قوانین در حوزه دعاوی کیفری هوشمندانه است، با مشاورین حقوقی و وکلای متخصص در ارتباط باشید تا تنظیم لایحه دفاعیه را به او بسپارید تا دفاعی موفق از شما در دادگاه داشته باشد.

 

 • دعاوی ملکی ثبتی:

شکل کلی دعاوی ملکی ثبتی با فعالیت های حوزه ثبت و اسناد و املاک مرتبط است.

پروندهایی که در این حوزه به آنها رسیدگی می شود مانند:

 • ابطال، سند مالکیت مدعی
 • دعوی ثبت در خصوص ابطال شدن اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه
 • اجرای ثبت
 • توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف کار و دیگر موارد دیگر

مشکلات بوجود آمده می تواند پس از خرید و انتقال سند، یا در هنگام خرید و بررسی سند، و یا روند کار ایجاد شود. دعاوی ثبتی ملکی می تواند به دلایل مختلفی همچون، عدم آگاهی و یا شتاب زدگی در هنگام خرید و فروش ملک بوجود آید و مشکلات و خسارت هایی را برای مالک و یا خریدار ایجاد کند بنابراین توصیه می کنیم در موضوعات حقوقی معاملات ملکی و مسائل مرتبط با آن، حتما از متخصصین علم حقوق و وکلای مجرب، راهنمایی و کمک بگیرید تا از ایجاد مشکلات و دعوای ملکی احتمالی جلوگیری کنید.

 

چرا دعاوی ملکی را به گروه وکلای وکیل پرس بسپاریم؟

 گروه وکلای وکیل پرس دارای کادر تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و… می‌باشد و هر کدام از دعاوی را به صورت تخصصی توسط وکلای مجرب در آن حوزه به سرانجام می رساند. اما تدبیری که در این مجموعه در باب دعاوی ملکی اندیشیده شده است این است که گروهی از بهترین وکلای متخصص ملکی در تهران را گرد هم آورده تا به صورت تخصصی در باب موضوعات ملکی فعالیت نمایند.

 • بررسی تخصصی موضوع از منظر چند وکیل دعاوی ملکی
 • پرداخت حق المشاوره و یا حق الوکاله یک وکیل دعاوی ملکی اما بهره بردن از تخصص و تجربه گروهی بهترین وکلای ملکی در تهران
 • برآورد میزان موفقیت دعوای ملکی مورد نظر و بیان صادقانه این موضوع به مراجعه کنندگان
 • در جریان قرار دادن موکلین از مراحل رسیدگی و روند دادرسی
 • دریافت هزینه وکالت طبق تعرفه قانونی
 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی در محاکم در به نتیجه رسیدن دعوای مطروحه
 • عدم نیاز به حضور موکلین در محاکم دادگستری
 • پیگیر بودن و دلسوزانه عمل کردن نسبت به موضوعات ارجاعی

 

همچنین امکان مشاوره حقوقی تلفنی متخصص را فراهم آورده است. شما عزیزان می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید و چنانچه نیاز به مراجعه حضوری باشد، وکلای وکیل پرس به صورت حضوری در دفتر مجموعه پذیرای شما عزیزان هستند و در خدمتگذاری به مراجعین از هیچ کمکی مضایقه نخواهند نمود.

مشاوره ملکی در تهران
.

برخی از سوالات متداولی که کارشناسان وکیل پرس در چت آنلاین سایت به آنها پاسخ داده اند:

اگر ملکی فاقد سند مالکیت باشد خواهان ادعای مالکیت چگونه می توان مالکیت خود را اثبات نماید؟

طبق قانون ثبت تنها سند مالکیت اثبات کننده است اما در صورت عدم وجود سند، خواهان باید دعوی اثبات مالکیت طرح و ادله ای را به دادگاه ارائه داده تا مثبت مالکیتش باشد.

در صورتی که ملکی سابقه ثبتی داشته باشد و نسبت به آن اختلاف شود آیا دعوی اثبات مالکیت قابلیت استماع دارد ؟

دعوی اثبات مالکیت راجع به ملکی که دارای سابقه ثبتی بوده، پذیرفته شده نیست‌. چون مالکیت مالک آن محرز گردیده است

با سلام کسی که سن قانونی ندارد و با خودرو حادثه رخ دهد و به عابر بزند و مصدوم داشته باشد بیمه جواب مجروح را میدهد یاخیر؟

بیمه مسئولیت را می پذیرد.

سلام من گواهینامه نداشتم تصادف کردم مقصر کسی دیگه بوده گفته برم شورای حل اختلاف جریمه نقدی چقدره و دیگر چه جریمه ای دارد؟

مبلغ جریمه تا 100 هزارتومان یا حبس تا دوماه یا هردو.

سلام من دو کارمند داشتم داخل فروشگاه و دوستان کم لطفی کردن و وجوه حاصل از فروش نقدی رو پرداخت نمیکنن برای وصول سفته های ضمانتی حسن انجام کار چه باید بکنم

 به دفاتر خدمات قضایی برای تنظیم لایحه حقوقی مراجعه کنید

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


 • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
 • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
 • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

4 دیدگاه دربارهٔ «وکیل ملکی | مشاوره حقوقی دعاوی ملکی»

دیدگاهتان را بنویسید