مقالات

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان5

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی که در مقالات قبل عرض کردیم، یکی دیگر از خدمات مجموعه‌ وکیل پرس است. بدین ترتیب که هموطنان عزیز می‌توانند در طول 24 ساعت شبانه روز به وبسایت وکیل پرس مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم مشاوره حقوقی آنلاین رایگان اقدام نمایند. حال برای اینکه بتوانید بدرستی و بادقت کافی و با خیال آسوده مشکلات خود را بصورت آنلاین در فرم مربوطه پر کنید راه و روش این کار را در زیر به تفصیل خدمتتان ارائه می‌کنیم.

دوستان خوبم شاید بهتر باشد تا یک بار ببینیم سایت وکیل پرس چطور می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر و سریع تر یک وکیل خوب پیدا کنید. فقط کافیست در نوار ابزار گوگل vakilpress.com  را تایپ کنید. در اینصورت صفحه اصلی مربوط به سایت وکیل پرس در دسترس شما قرار می گیرد. اولین چیزی که مشاهده خواهید کرد و به نظرتان می رسد قطعا نوار ابزار قسمت بالای سایت است که در قسمت چپ این نوار مشاوره آنلاین وکیل پرس را مشاهده می کنید. با بازکردن این منو شما می توانید فرم مشاوره حقوقی آنلاین رایگان را تکمیل نمایید. و یک تلفن ثابت و یک تلفن همراه که باز به صورت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان شبانه روزی‌ست گذاشته شده است که می توانید در مواقع اضطراری با یکی از این دو تلفن تماس بگیرید. همکاران ما در سرریع ترین زمان پاسخ گوی شما خواهند بود. وقتی وارد منوی اصلی وکیل پرس می شوید، ممکن است با سوالاتی مواجه شوید از قبیل اینکه خدمات ما چیست؟ خدمات ما برای کیست؟ از کجا شروع کنیم؟ و سوالات دیگر.

همچنین در این منو می توانید مقالات، آدرس مراکز قضایی و قسمت تماس با ما را مشاهده نمایید.

خدمات ما چیست؟

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

وقتی روی منوی خدمات ما چیست حرکت می کنید، چند بخش خیلی مشخص باز می شود، تا شما به صورت دسته بندی شده بتوانید ببنید که ما چه خدماتی را به شما می توانیم ارائه بدهیم.

بخش اول خدمات ما حقوقی است. بخش دوم کیفری، بخش سوم خانواده، بخش چهارم تجاری، بخش پنجم جرایم پزشکی، بخش ششم تجارت بین الملل، بخش هفتم امور اتباع، بخش هشتم دیوان عدالت اداری و بخش نهم خدمات ویژه.

حالا یک بار روی هر کدام از این منوها می رویم تا ببینیم چه بخش هایی درون آنهاست. برای اینکه شما بتوانید راحت تر از خدمات وبسایت وکیل پرس استفاده کنید، ما خدمات را کاملا تفکیک شده قرار دادیم .

روی منوی حقوقی که مکث می کنید، ملاحظه می کنید که ما می توانیم پرونده های مربوط به مسائل ملکی، ثبتی، بانکی، داوری، خسارت ، سرقفلی، قراردادها، ثبت احوال، وصول مطالبات را برای شما انجام بدهیم.

در بخش کیفری مواردی مربوط به جرایم الهی ، جرایم مالی، جرایم دولتی، جرایم شخصی، جرایم رایانه ای و جرایم مربوط به مالکیت فکری حتما جزو کارهایی است که برای شما انجام خواهد شد.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان1

دیگر بخش هایی که مشاوره حقوقی آنلاین رایگان را شامل می شود:

در بخش خانواده به امور مسائل بسیار مهمی می پردازیم. مسائلی مثل ارث، نفقه، وصیت ، مهریه، حضانت، اثبات و نفی نسب و طلاق.

در منوی تجاری هم با مواردی مواجهه می شویم در حوزه ی مالیات، شرکتها، حمل و نقل ، ورشکستگی و چک، سفته و برات.

در جرایم پزشکی به پرونده های مربوط به ضرر و زیان ، جرایم عمومی، تخلفات نظام پزشکی خواهیم پرداخت.

در بخش تجارت بین الملل موضوعات مربوط به انتقال فناوری ، بیمه بازرگانی بین المللی، سوئیفت و اعتبارات اسنادی، حمل و نقل چند جانبه بین المللی و سرمایه گذاری مستقیم و غیرمستقیم خارجی خواهیم پرداخت.

در امور اتباع مواردی مثل اقامت ایران، تابعیت در ایران، اخذ شناسنامه و پاسپورت ایرانی، شناسایی احکام و آرای داوری خارجی را در خدمتتان هستیم.

اگر با مراکز دولتی مسئله ای وجود داشت بین شما و آن مراکز، مثل شهرداری ها و تامین اجتماعی، دعاوی علیه دولت، کمیسیون ماده 100 و اعتراض به آراء مالیاتی می توانید از طریق پرونده های دیوان عدالت اداری با ما در ارتباط باشید.

خدمات ویژه ی ما مربوط به هموطنان عزیز در خارج از کشور است. در حوزه های ممنوع الخروجی، اعلان قرمز و رفع آن و ایرانیان مقیم خارج از کشور.

در مشاوره حقوقی آنلاین رایگان خدمات ما برای کیست؟

خدمات وکیل پرس

ذکر این نکته ضروری‌ست که فرم مشاوره حقوقی آنلاین رایگان فقط برای اشخاص نیست، مجموعه‌ وکیل پرس مفتخر است که اعلام نماید خدمات مشاوره حقوقی رایگان تلفنی و همین طور مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به همه‌ هموطنان عزیز در سراسر کشور و حتی کلیه‌ هموطنان و ایرانیان مقیم خارج از کشور و تمام مراکز، شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی با بهترین کیفیت و با مسئولیت پذیری تام و تمام ارائه می شود.

باید بگویم همان طور که احتمالا می دانید وقتی در یک اجتماع زندگی می کنید به طور حتم با مسائل حقوقی نیز پیرامون خود سرو کار خواهید داشت. در نتیجه واقعا خدمات حقوقی برای تمام افراد در هر جامعه تعریف شده است. اما به صورت دسته بندی شده برای اشخاص خانواده ها، تجار و کسبه، شرکت موسسات و سازمان ها حتی سازمان های دولتی و پزشکان عزیز خدمت رسانی خواهیم کرد.

از کجا شروع کنیم؟

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان3

در حقیقت زمانی که شما نیاز به مشاوره در مورد یک مساله حقوقی دارید، تنها کافیست در نوار ابزار موتور جستجو گوگل نام وکیل پرس را سرچ کنید یا مستقیما  آدرس وبسایت یعنی vakilpress.com را وارد کنید. سپس تمام قسمت های وبسایت و مجموعه ما در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید جهت رفع مشکل خود از خدمات مجموعه ما استفاده کنید. شروع این کار می تواند از یک تماس تلفنی با مجموعه ی وکیل پرس صورت گیرد. در ادامه مجموعه وکیل پرس نهایت تلاش خود را می کند تا هر چه بهتر و سریع تر مشکل شما را برطرف سازد.

همان طور که گفته شد یا این تماس ها به صورت تلفن های شبانه روزی است یا در منوی تماس با ما می توانید تلفن هایی را در دسترس داشته باشید و در صورت نیاز با دفاتر ما تماس بگیرید و با مشاوران ما، در طول زمان های اداری یعنی از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در تماس باشید. پس یا از طریق تلفن های شبانه روزی می توانید مشاوره حقوقی تلفنی رایگان دریافت کرده و با ما در ارتباط باشید و یا از طریق منوی تماس با ما و یا از طریق فرم مشاوره آنلاین، می توانید مشاوره حقوقی آنلاین رایگان را فعال نمایید.

چنانچه برای پاسخ گرفتن به پرسش های خود زمان کافی دارید، فرم مشاوره آنلاین را پر کنید در اینجا شما می توانید مشخصات و مسئله خود را درج کنید. سپس همکاران ما در اولین فرصت و به سرعت با شما تماس خواهند گرفت. ضمن این که شما می توانید از اخبار حقوقی مقالات منتشر شده در این حوزه و همین طور نشانی مراکز قضایی و کلانتری ها و دفاتر پیشخوان دولت و مواردی از این قبیل که در وبسایت وکیل پرس موجود است استفاده نمایید.

یکی دیگر از خدمات این سایت، بارگذاری فیلم‌های آموزشی و مشاوره حقوقی می باشد. با کلیک بر روی این منو تمام فیلم‌های این مجموعه به صورت دسته بندی شده در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

فیلم های آموزشی

عناوین کلی فیلم‌ها بشرح زیر می باشد:

  • فیلم های مشاوره حقوقی
  • فیلم های مشاوره حقوقی رایگان
  • فیلم های مشاوره حقوقی آنلاین رایگان
  • فیلم های مشاوره حقوقی خانواده
  • فیلم های مشاوره حقوقی طلاق
  • فیلم های مشاوره حقوقی وکیل خانواده
  • فیلم های وکیل خانواده

بدین ترتیب شما عزیزان و هموطنان عزیز برای دریافت اطلاعات لازم و مشاوره های گوناگون از هر نظر بی نیاز شده و بهره مند می گردید.

یکی از خدمات دیگری که ما در وبسایت وکیل پرس پیش بینی کرده و در اختیار شما قرار داده ایم، استفاده از فرم های آماده است. گاهی اوقات پیش می آید که شما نیازی نیست به یک وکیل مراجعه کنید ولی به فرم های آماده احتیاج دارید. به طور مثال می خواهید یک استشهاد نامه آماده کنید یا اینکه در نظردارید یک قولنامه ماشین انجام دهید یا کارهایی به این شکل، قطعا لازم است که شما یک فرمی همراه داشته باشید که به آن فرم کاملا اعتماد کنید و این فرم کاملا حقوقی طراحی شده باشد. همکاران ما این فرم ها را آماده و در وبسایت قرار داده تا در اختیار شما قرار گیرد.

در پایان ذکر این نکته ضروری‌ست که، کلیه‌ مدیران و کارکنان مجموعه وکیل پرس عزم خود را جزم کرده اند تا بر اساس رسالت و خط مشی خود، بهترین و کامل ترین خدمات حقوقی را در قالب بسته های مشاوره حقوقی به اشکال گوناگون با افتخار به شما بزرگواران ارائه دهند. باشد که مورد وثوق شما و عنایت خداوند یکتا قرار گیرد.

مثل همیشه برای شما آرزوی موفقیت داریم و آرزو می کنیم که پیرامون شما مسئله های حقوقی کمتری اتفاق بی افتد و زندگی سراسر همراه با آرامش را تجربه کنید.

1 دیدگاه در “مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

  1. ویدائو گفت:

    خوب بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *