سوالات حقوقی ملکی آنلاین

فهرست مطالب

وکیل ملکی در واقع همانطور که از عنوانش مشخص است، وکیلی است که در دعاوی ملکی تخصص دارد. سوالات حقوقی ملکی آنلاین خود را از طریق راههای ارتباطی از جمله پنل گفتگوی آنلاین موجود در سایت (پایین سمت راست) مطرح تا کارشناسان و وکلای خبره و با تجربه وکیل پرس بدون فوت وقت پاسخ آن را بدهند. با وکیل پرس همراه باشید.

سوالات حقوقی ملکی آنلاین

همواره مد نظر داشته باشید که در تمامی دعاوی حقوقی، وکیل دعاوی حقوقی می تواند به درستی شما را راهنمایی کند و مدافع حقوق شما باشد. وکلای ملکی وکیل پرس آماده قبول وکالت پرونده های شما در دعاوی ملکی و ارائه مشاوره لازم هستند و همچنین ارتباط شما با وکیل ملکی آنلاین نیز فراهم شده است. همچنین از طریق صفحه رسمی اینستاگرام وکیل پرس نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

وکیل متخصص دعاوی ملکی

اغلب وکلا در بسیاری از زمینه های حقوقی آگاهی کافی دارند اما وکیل ملکی به فردی گفته می شود که با آگاهی کامل به قوانین کیفری و حقوقی املاک و مستغلات داشته و از موکل خود وکالت و اختیار کافی برای پیگیری از خواسته ها و حقوق او در مراجع قانونی داشته باشد. و بتواند با شرکت در دادگاه ها و مراجع قضایی و به کمک قوانین حاکم بر معاملات غیر منقول نظر قاضی پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد و از حقوق از دست رفته موکل خود دفاع کند.

وکیل متخصص، مجرب و آگاه به مسائل حقوقی و کیفری مستغلات:

  • برای مدیریت دعوای ملکی علاوه بر تخصص نیاز به تجربه کاری در این زمینه نیز می باشد. مانند وکیلی که از نظر آکادمیکی دارای مدرک دکتری است اما در انجام معامله ملکی از تجربه ای برخوردار نیست و به عبارتی دارای تجربه عملی نیست.
  • یک وکیل دعاوی متخصص، در حرفه خود تلاش می کند موکل خود را از کوتاهترین و کم هزینه ترین راه به مقصد برساند.
  • وکیل دعاوی ملکی باید بر قانون مدنی و آیین نامه ها و قوانین تجاری تسلط کافی داشته باشد
  • وکیل دعاوی ملکی باید دارای توانایی های علمی و عملی در قراردادهای ملکی و تجربه کاری و حسن اخلاق باشد و از ابتدای امر از حق الوکاله را اعلام نماید تا با خیالی آسوده پرونده ملکی خود را به او بسپارید.

یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل دعاوی ملکی : تعهد، رازداری و  توانایی در نگهداری از اطلاعات و اسنادی است که در اختیارش قرار داده اید می باشد.

 

جهت اخذ مشاوره حقوقی با وکیل ملکی متخصص وکیل پرس هم اکنون تماس بگیرید.

مشاوره ملکی در تهران

انتشار نوشته در شبکه های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید