فهرست مطالب

تخصص بهترین وکیل ملکی در چیست؟

وکیل ملکی یا بهتر بگوییم مشاور خرید و فروش ملک فردی است که بر روی دعاوی کیفری و حقوقی مسلط است و می‌تواند به طور تخصصی در زمینه معاملات به شما مشاوره ارائه دهد. فردی که به شغل وکالت ملکی فعالیت دارد، در این زمینه دانش، تجربه و تخصص کافی را دارد و می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی و کیفری در زمان انجام معاملات پیشگیری کند. تیم حقوقی وکیل پرس از جمله فعالان حوزه وکالت املاک است که در اینجا به سوالات شما در زمینه تخصص بهترین وکیل ملکی پاسخ می‌دهد.

تخصص وکیل ملکی چیست؟

وقتی از مشاور حقوقی املاک صحبت می‌کنیم، منظور فردی است که با تمامی آیین‌نامه‌ها قوانین مربوط به دعاوی ملکی مسلط است. این شخص قبل از اینکه معامله منعقد شود، موکل خود (فروشنده یا خریدار) را از مشکلات و پیچیدگی‌های قانونی و دادرسی مطلع می‌کند.
اگر برای انجام معاملات خود از تخصص بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید، مطمئنا با تمام پیچ و خمی که در حین خرید و فروش ایجاد می‌شود، آشنایی پیدا می‌کنید. در چنین شرایطی مشخص است که میزان کلاهبرداری به حداقل می‌رسد و دچار مشکلاتی از قبیل رفت و آمد به دادگاه و یا خسارت ناشی از سوءاستفاده نمی‌شوید.
از آنجایی که اغلب این معاملات با سرمایه‌های بالاست، نداشتن اطلاعات کافی حقوقی ممکن است شما را به دردسرهای بزرگتری از قبیل از دست رفتن سرمایه‌تان بیندازد. از سوی دیگر طبق گفته کارشناسان تیم حقوقی وکیل پرس، انتقال سند مالکیت و یا دریافت وام از بانک و … که در طی انجام معاملات ملکی صورت می‌گیرد، همگی به مشاوره‌های حقوقی نیاز دارد. اگر می‌خواهید سرعت معاملات بالا رود و از سوی دیگر دچار مشکلاتی از قبیل کلاهبرداری نشوید، حتما قبل از انجام معاملات از تخصص یک مشاور حقوقی ملکی کمک بگیرید.

تاثیر بهترین مشاوره حقوقی در انجام معاملات ملکی

دعاوی اموال غیرمنقول از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و هر چقدر که قیمت ملک بالاتر می‌رود، میزان حساسیت هم بیشتر می‌شود. گاهی ایجاد سوءتفاهم و یا نداشتن اطلاع طرفین (فروشنده و خریدار) باعث بروز مشکلاتی می‌شود که نتیجه آن، پیگیری‌های زمانبر دادرسی است. تخصص بهترین وکیل ملکی در مرحله اول پیشگیری از بروز این مشکلات است که مشاوره‌هایی را به موکل خود ارائه می‌دهد.

به طور کلی تخصص مشاورهای حقوقی در زمینه معاملات ملکی عبارت است:

نحوه تنظیم قرارداد و قوانین آن

قبل از هر چیز بهترین مشاور حقوقی ملکی باید بتواند قرارداد مربوط به خرید و فروش ملک را بدون نقص قانونی تنظیم کند. هرگونه ایراد در زمان عقد قرارداد ممکن است باعث بروز مشکلاتی در آینده شود و شما را درگیر کند.

تخصص در پرونده‌های ثبتی، کیفری، حقوقی و ملکی

یک وکیل املاک باید در زمینه پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و حتی خانوادگی تجربه و دانش کافی را داشته باشد. در بیشتر دادخواست‌هایی که در محاکم قضایی ارائه می‌شود مواردی از قبیل خلع ید، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ، ابطال سند، قلع بنا، تخلیه ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و افراز ملک مشاع، تعدیل و افزایش اجاره بها و … وجود دارد که وکیل باید با تمامی این موارد آشنایی کافی را داشته باشد.

مسلط به نشت قضایی و تجدیدنظر رأی دادگاه

طبق گفته تیم حقوقی وکیل پرس از دیگر مواردی که یک مشاور حقوقی باید روی آن مسلط باشد، داشتن دانش کافی بر روی رای دادگاه های بدوی و تجدیدنظر است. همچنین این وکیل باید با رای اصراری، نظریه‌های مشورتی، نمونه دادخواست و معرفی دعوی، نشست‌های قضایی و … نیز آشنا باشد.

تسلط روی امور ثبتی املاک، اراضی و مستغلات

یک تخصص بهترین وکیل ملکی داشتن دانش حقوقی بر روی امور کیفری و ثبتی مربوط به املاک، اراضی و مستغلات است. همچنین این فرد باید بر روی آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، قوانین و مقررات مربوط به ثبت املاک، نظریات اساتید برجسته علم حقوق و دکترین و همچنین رویه مرسوم محاکم، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، آراء وحدت رویه دیوان عدالت اداری و …. مسلط باشد.

زمان به نتیجه رسیدن پرونده‌های ملکی چقدر است؟

این سوال پاسخ قطعی ندارد و برای به اتمام رساندن پرونده، باید میزان پیچیدگی قضایی، میزان مهارت وکیل و پیگیری‌های او را در نظر داشته باشیم.

حرف آخر

تخصص بهترین وکیل ملکی اغلب در مواردی از جمله افراز ملک، تخلیه املاک استیجاری، ابطال قرارداد اجاره، الزام به تحویل مبیع، تقسیم ملک مشاع و الزام به تنظیم سند رسمی و …. است. با توجه به اینکه افراد با این موارد آشنایی کافی را ندارند و برای جلوگیری از مشکلات قانونی و حقوقی، به استخدام بهترین وکیل ملکی و بهره گرفتن از تخصص او نیاز پیدا می‌کنند.
تیم حقوقی وکیل پرس متشکل از فارغ‌التحصیلان رشته حقوق می‌تواند در زمینه انجام معاملات ملکی، مشاوره‌های لازم را ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 09101413904 تماس بگیرید.

سوالات متداول درخصوص تخصص بهترین وکیل ملکی در چیست؟

تخصص بهترین وکیل ملکی چیست؟

این فرد با تمامی قوانین آیین دادرسی از جمله رویه مرسوم محاکم، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، آراء وحدت رویه دیوان عدالت اداری و …. آشنایی لازم را دارد و می‌تواند پیگیری‌های لازم برای دادخواست‌های حقوقی و کیفری را انجام دهد.

مزیت استخدام وکیل ملکی چیست؟

استخدام چنین فردی می‌تواند به جلوگیری از بروز کلاهبرداری، جعل و سوءاستفاده کمک کند. همچنین در صورت وقوع هرگونه مشکلات حقوقی و قانونی، می‌تواند به عنوان نماینده شما پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

 

تیم حقوقی وکیل پرس با کادری مجرب و وکلای با تجربه پایه یک دادگستری در هرلحظه که شما عزیزان نیاز به مشاوره امور ملکی دارید، در خدمت شما عزیزان است. کافی است یا به شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید یا به اینستاگرام وکیل پرس  دایرکت کنید.

بهترین وکلای ملکی

سرکار خانم فرزانه آذربیک

متخصص پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و ...

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و همچنین ایشان چهارده سال سابقه وکالت دارند.

سرکار خانم بهاره فیض

متخصص در دعاوی ملکی، کیفری و خانواده

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور می باشد :

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در دعاوی اراضی و املاک

آقای اسلامی مهر با بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت یکی از بهترین وکلای مواد مخدر در تهران هستند. متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، آدم ربایی و … می باشند. سایر فعالیت های آقای اسلامی مهر در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … است.

آقای اسلامی مهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب کرده اند. در دیوان عدالت اداری فعالیت داشته اند و به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی می پردازند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

سرکار خانم مونا ترابی

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و ...

جناب آقای بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به مواد مخدر هستند. ایشان پیش از وکالت، نزدیک به 15 سال در یکی از موسسات مالی و اعتباری کشور به عنوان کارمند فعالیت داشته اند. از جمله تخصص های ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر، تولید و پخش انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی، قاچاق آن به کشور، مصرف انواع مواد مخدر و … است.

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

 

خانم معصومه سادات موسوی

متخصص دعاوی ملکی و کیفری

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و وکالت خود را با گرفتن پروانه وکالت صادره از کانون وکلای استان مازندران انجام می‌دهد. از تخصص های وی می توان به قبول دعاوی جرایم اقتصادی، تنظیم قرارداد، جرایم رایانه ای، کیفری، وکیل مهاجرت، حقوقی، خانواده، دعاوی شرکت ها اشاره نمود که وی با سابقه موفق خود در این زمینه ها توانسته اند تا جایگاه ویژه ای بین وکلای شهر تهران کسب کنند.


  • دانش آموخته لیسانس حقوق از دانشگاه تهران
  • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تهران و دارای ۱۷ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی ملکی
  • دارای سوابق مشاوره در دستگاههای دولتی و غیر دولتی
  • ۱۰ سال سابقه فعالیت در دفاتر معاضدت قضایی مجتمع قضایی بعثت ،شهید مدنی ،شهید بهشتی و مجتمع شماره یک خانواده

آقای دکتر محمد تقی زاده

متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، خانواده و طلاق

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم، وی با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است تا ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … را داشته باشد. جناب آقای محمد مومن زاده متخصص در پرونده های کیفری، ملکی، قراردادها، ارث، خانواده، مواد مخدر می باشد.

مقالات مرتبط

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید